METANCITY – nejen Hip hop

Hip Hop Ova číslo 3, tentokrát na Benátkách s Hosté odjinud a Vabank crew

„Poslední dobou vypadá, že rap je populární u čím dál mladší generace. Člověk je doslova zahlcen „kapelami“ s věkovým průměrem 14 let, které se rozpadnou 2 dny po založení profilu na bandzone. Pokud tě nebaví poslouchat moudra, která ti klidně může naservírovat tvůj mladší sourozenec navštěvující základní školu, si na správném místě.“ Waref – Vabank

Poslední pátek v měsíci 28. května se o slovo hlásí další pokračování serie partys Hip Hop Ova, které se koná v Ostrava v areálu Benátek. Třetí pokračování Hip Hop Ova party bude ve znamení Warm-Up party pro nadcházející Hip Hop Ova který se uskuteční 12. června 2010 v Ostravě – areálu Benátek kde se můžeš těšit mj. na PSH, IdeaFatte, Moja reč a další skvělé kapely.

Na předfestivalové Hip Hop Ova v pátek 28.5 se stage tentokráte představí Hosté odjinud a vsetínští Vabank. Kapelu Hosté odjinud tvoří DJ Česki a Kos, rapper, producent a také zakladatel labelu Repromanifest, která se míchá do všeho možného, ale hlavně do muziky. Kos chystá svou sólovou desku, o které si něco řekneme za pár dní. Pokud však chcete vědět, v jaké formě se nachází, určitě doražte!

Vabank crew alias Waref a Send. Waref je bývalý člen kapely S13, rapper, beatmaker, writer a valašskomeziříčský patriot. Send je vsetínský rodák, DJ a také aktivní writer. Oba dva fungovali delší dobu samostatně a zhruba před dvěma lety se spojili, aby spolupracovali společně jako kapela. Teď konečně nastává doba, kdy vypouští mezi lidi své první album Ilegal byznys. Hudebně je deska rozmanitá, takže se posluchač dočká jak klasického boom bapu, tak i více modernějších postupů. Produkci si vzal na starosti z větší části Waref a ke dvěma trekům dodali beat FNTM a Bukaj. Na mikrofonu je ke slyšení také pouze Waref, který neměl potřebu zvát si hosty, jak je u rapových alb zvykem.

Poslechni předkrm a těš se na live. Lupen na Hip Hop Ova party no. 3 tě vyjde na 49 Kč, takže vem bandu a dojdi na rap. Veškeré info najdeš na www.hiphopova.cz nebo na Facebooku!

Tagy: Hip Hop Ova 3, Benátky, Hosté odjinud, Vabank, Kos, Kosovo - Země ze mě, Waref

Rubrika: Články, 26. května 2010, FreddyKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama