METANCITY – nejen Hip hop

Repromanifest přináší další desku, oldschooler Kos a jeho Kosovo – Země ze mě

Pro toho, kdo věnuje scéně na severní Moravě alespoň minimální pozornost, nejsou pojmy jako Kos, Hosté odjinud nebo Repromanifest cizí. Kos – člověk, který má kořeny zapuštěny hluboko v devadesátých letech, kdy začal krotit mikrofony, přichází s novou deskou, tentokráte „bez DJe Českého“, s kterým tvoří kapelu Hosté odjinud. Bohumínsko–ostravský reprezentant a jeden ze základních kamenů Repromanifest family přináší, po desce V.L.N.A. z roku 2008, novou placku s výstižným názvem Kosovo – Země ze mě.

Deska bude obsahovat čtrnáct věcí, včetně intra a outra. Kos zůstává věrný svému stylu vyklidněných beatů, klasickému hip-hopu s nádechem reggae. Místy však zabrousí i do temnějších podkladů. Deska je různorodá, avšak Kos je pořád ten starý dobrý pták, kterého znáte z jeho, více než desetileté působnosti na scéně. Prvních pět promo snogů můžete stahovat zde nebo poslechnout na profilu tady.

Chcete hosty? O zajímavá jména rozhodně nebude nouze. Můžete se těšit na Daze (Repro), Nease (Safari), Phormela (Safari), Ksiho ( Opava), Bernarda (Bohumín, Yaman yadel) a Gregora (Bohumín). O instrumentální produkci se postarali: Daz (člen bývalé skupiny Ye-den a 1), Bjaly z Frýdku-Místku (2be), Deor z Ostravy (Safari), Bajto z Ostravy (nezávislý repro_ducent).

Djskou školu zastoupí: DJ Česki (Hosté odjinud), DJ Maniac (Cheb, ex DM Groove), DJ Nasty (wyschkof sidy), DJ Necro (Safari), 2Be (Frydek-Místek). Co se týče bookletu, o výtvarnou a grafickou stránku obalu se postaral Phormel a o Bio (oba Bulldozero crew).

Album bude volně ke stažení na internetu a bude také vycházet v limitované edici 300 ks. Cena desky se bude pohybovat kolem 150 kč a prodejní místa včas upřesníme. Termín vydání je stanovený na 28.června. Kosovo se těší na tvou návštěvu a poslech padajících bombičekJ

http://www.myspace.com/kosrep

Tagy: Repromanifest, Kos, Kosovo - Země ze mě, Safari, Česki, Bulldozero, Maniac, KSI

Rubrika: Články, 27. května 2010, RepromanifestKomentáře

18.30 - 27. května 2010

No  

po dluhe době se zas možu kupit CD.


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama