METANCITY – nejen Hip hop

Ruda z Ostravy a Martina Pártlová? Poslouchej hiphopový hit OSTRAVA !!!

Ti z vás, kteří ještě nezaregistrovali největší hiphopový hit s místem původu v Ostravě, by měli zbystřit pozornost. Jeho autory jsou známý komik Ruda z Ostravy, který se už předvedl všude možně, ale v současnosti jej znáte především z projektu Komici, s.r.o., a zpěvačka, klavíristka Martina Pártlová (X-Factor).

Společně tyto dvě zajímavé osobnosti vytvořili skladbu OSTRAVA !!!, přičemž jim k tomu trochu vypomohli Alicia Keys a Jay-Z . Více k tomu už nebudeme dodávat, protože vám nechceme zcela zkazit požitek z následujícího klipu. Dobře se bavte, užívejte dne.

Snad jen poslední informace. Na klipu se dále nejrůznějšími způsoby podíleli 1stAD Honza Mikulka, Stuchla, Jaromír Sedlák, United labels SE, noisebrothers, Tomáš Kurfürst, Studio Kurfa, Aeroklub Ostrava (pilot Boris) a město Ostrava.

Klip sledujte Ruda z Ostravy feat. Martina Pártlová – OSTRAVA !!! sledujte zde.

Rubej, rubej. Ostrááááávááá­áááááááá!

Tagy: Ruda z Ostravy, Martina Pártlová, Ostrava!!!, Ostrava, Alicia Keys, noisebrothers

Rubrika: Články, 26. května 2010, RavenakKomentáře

15.42 - 26. května 2010

:)  

Ach ty komenty…škoda je komentovat:)))Jinak original není v žádném případě Jay-Z.Originál je The Moments – Love On A Two Way Street.Takže žádná Jazyho originalita,ale to jen tak na okraj.Předpoklá­dám,že tu chodí lidi,kterým to je jasné.Stream.cz konkuruje „libimseti.cz“ a podobnym kulam.


17.52 - 26. května 2010

csss  

mě se to nelíbí


14.24 - 27. května 2010

Ostrava  

Je to perfektní, ne jen nějaká laciná parodie. Profesionální práce, mě se to íbí. Dupej to tam :))))


21.23 - 27. května 2010

dobre  

Me se to libi…akorat mi moc nesedi ten kontrast Rudovych slok a refrenu z Čech, ale tak muzu to brat tak ze holka je v Ostrave na navsteve))


15.26 - 28. května 2010

..  

město asi nema lespi zpusob jak se prezentovat, beztak za to dali hromadu tech krasnych libyvych Masaryku, ale na druhous tranu to jde taky na tom videt (kamera, prostory,…) nicmene s emi to nelibi… track o Ostravě s borkou, co tam zpiva pražsky?!? si snad delaji prdel, ne?!? spis mela zpivat polsky dopierdole…


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama