METANCITY – nejen Hip hop

Jägermeister Casting Party: Zúčastni se výběru hostesky s Orionem a Daniellem

S květnovými dny vyráží ledově namražený Jägermeistrer podpořit první jarní mejdany, a v rámci druhého kola Jägermeister Casting Party Tour si vybrat hostesky pro letní sezónu 2010.

Casting proběhne během čtyř květnových mejdanů, a to 15. 5. v Plzni (Amigos Cocktail & Music bar, Americká 11), 19. 5. v Brně (klub Mersey, Minská 15), 20.5. v Praze (klub Radost FX, Bělehradská 120) a 26.5. v Ostravě (klub Desperado, Stodolní 31).

Za párty atmosféru budou zodpovědní Jorgos a Abdul 52 (Plzeň), Rawal a Robot (Brno), DJs Kwé, Jorgos, Noir a Maztah (Praha) a DJ Orion, Daniell a Bobby Stardust (Ostrava).

U vchodu každé Casting Party bude čekat Jägermeister welcome shot, na baru Jägermeister drinky za akční ceny a pod barem členové poroty. Během večera poběží v klubech videa z nejlepších Jägermeister mejdanů uplynulé zimní sezóny a loňského léta, na kterých se najde každý, kdo se alespoň jednoho mejdanu, s panákem v ruce, zúčastnil.

Samotný casting na hostesky do Jägermeister summer party teamu proběhne vždy od 20 do 23 hodin s porotou za „zavřenými dveřmi“. Párty pak potrvá až do samého rána. O výsledku castingu budou rozhodovat například DJ Orion z PSH nebo biker Michal Maroši.

Castingu se mohou zúčastnit dívky starší 18cti let, které chtějí strávit letní víkendy na hudebních festivalech, popřípadě nevynechat žádnou pořádnou bikerskou párty. Vybírat se totiž budou jak hostesky do adrenalinového teamu, které se účastní těch nejdivočejších párty po bikerských závodech, tak posily do teamů promotérů na festivalech. Předchozí zkušenosti s hostesingem nejsou důležité. Agenturní zastoupení není překážkou. Nejde o žádný nudný casting, ale nezapomenutelný mejdan přímo ve vašem městě!

Na výherkyně castingů, které se samy rozhodnou, zda chtějí do festivalových teamů nebo na bikerské akce, čeká je jednoduchá, velmi dobře ohodnocená a zábavná práce na letních mejdanech, adrenalinových závodech, ve festivalových stanech a placené mejdany na horách. Předběžná registrace na castingy není nutná. Stačí přijít na párty, od hostesek u vchodu si vyzvednout pořadové číslo, vyplnit dotazník, dát si drink, bavit se s kámoši a počkat, až na vás přijde řada.

Tagy: Jägermeister Casting Tour, Modrá nudle, Orion, Lowa, Bobby Stardust

Rubrika: Články, 25. května 2010, JägermeisterKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama