METANCITY – nejen Hip hop

Pitbull v Praze? Tentokrát ho ještě zastoupí Henry Mendez na festivalu Urbano

To je otázka, která byla dlouho záhadou. Pitbull je umělec, který zahájil stejně jako Daddy Yankee velké tažení za představení latino muziky veřejnosti. Pitbull vystupuje ve Vídni a Londýně v kooperaci s našimi partnery Candela Crew UK. K nám se měl dostat také, kde měl vystoupit na festivalu Urbano. Vzhledem k zásadním změnám termínu pro jeho tour se bohužel k nám nedostane, ale Urbano má pro Vás skvělou náhradu!

Tou je španělský Pitbull jménem Henry Mendez, který vystoupí spolu s parťákem El Tapo dne 19. června v klubu Lávka na Latino Festivalu Urbano 2010. Henry Mendez je momentálně největší latino jméno působící ve Španělsku se světovými hity, jako jsou Veo Veo anebo elektro hit Suvete la Falda a mohu Vám zaručit, že jeho show je kvalita s moderním zvukem a návalem energie.

Zároveň je zde výzva pro všechny hip hop tanečníky !! Na festivalu bude probíhat Reggaeton Battle o 2500 Kč a věcné ceny, a to už je výzva. Vstupenky jsou již v předprodeji ticketstream a v restauraci Sabor Cubano. Více info: www.urbanofest.cz / www.urbano.cz.

Tagy: Henry Mendez, Veo Veo, Lávka, Praha, Latino Festival Urbano, Suvete la Falda

Rubrika: Články, 12. května 2010, KapučínoKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama