METANCITY – nejen Hip hop

Onyx: Začínáme od znova, ale úplně jinak na akci GreenShop The Hip Hop no. 11!

Přišel čas začít od znova, ale nejen prázdnými slovy! MafiaRecords.cz a GreenShop.cz Vám přinášejí sedlácký svátek v Táboře, který budete moci strávit úplně celý na plné obrátky 22. května 2010. Brutální odpoledne, ještě brutálnější večer, časově omezené předprodeje za směšné ceny a daleko, daleko víc, čti vše!!

Legendy ožijí na večerní části akce GreenShop The Hip Hop no.11 v klubu Milenium už od 17.00 hodin! Vystoupí americká legenda hard core rapu Onyx (Fredro Starr a Sticky Fingaz). Předvedou poprvé kompletní plnohodnotnou show v plné sestavě v České republice! Zazní hity, které zničily nejedenu blánu repropoden, jako třeba Slam!, Throw Ya Gunz, Shut´Em Down a spousty jiných i nových pecek! Na akci, ale nevystoupí pouze jedna skupina, uvidíte a uslyšíte rovnou dvanáct skupin z CZ top scény!

Další vystoupí DeFuckTo, kteří se vracejí na scénu po dlouhé době s albem Deja Vu a křtít se bude i v Jižních Čechách, Indy prvně s novou show z nového alba a rovnou i premiérou klipu přímo na místě, Pio Squad na featu s Hamisem, Lumír Tuček z pořadu Na stojáka se svoji Hip Hop Halali show (to bude nářez), Tafrob s deskou Sup prvně na jihu, BPM s novou deskou Horizonty, Matt Moerdock z Francie, Coco Jambo, De Zrechts s deskou Kostky sou vrženy a mnoho dalších! Speciální hosti, 1. stage s programem, 2. stage multižánrová párty s top DJi (breakbeat, rnb, 2step, grime atd.) Mafia TV, Mafia hostesky, speciální dekorace klubu, new projekty, VIP v předprodeji, VIP salónek, brutální odpolední program s auty, uměním, sporty a mnohem víc!

Už od 11:00h dopoledne až do 17.00 hodin odpoledne budete moci strávit úplně ZDARMA na akci Dotz – supercars meeting Tábor & Montana Graffiti Jam s dvanáctibodovým programem na Pražském sídlišti u zimního stadionu a hřišti při 5.ZŠ Zborovská, kde si každý najde svoje! Heslem je: „oficiální sraz tuningových fár, nadupaných kár, příznivců aut, umění a sportů v rámci večerní akce Greenshop The Hip Hop no.11“! O tomhle nadupanym odpoledni se dozvíte určitě více a to už brzy – Online mapa, přihlášky do jednotlivých částí, pravidla, soutěže aj.!

Rezervujte si diáře, protože dne 22. května2010 se jede do Tábora za hudbou, auty, sportem, uměním a skupinou Onys!! Ohledně vstupného čtěte pozorně, protože k dostání jsou i VIP vstupy! Kupujte časově omezené předprodeje, a to do 1. 5. za 199 Kč , druhý termín je do 22. 5. za 250 Kč , na místě: 300 Kč a zmíněné V.I.P. seženete v předprodeji za 350 Kč, na místě za V.I.P. dáte 500 Kč, které přináší pohodlí a občerstvení prostorného balkónu se supa výhledem! Předprodejní místa naleznete buď na webu www.MafiaRecords.cz anebo přímo koupit online zde.

Tagy: Mafia Records, Onxy, graffiti jam Montana, GreenShop The Hip Hop no.11, Pio Squad, BPM

Rubrika: Články, 28. dubna 2010, Mafia RecordsKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama