METANCITY – nejen Hip hop

Mayer Hawthorne & The County za měsíc ve Vídni, to přece musíš vidět!

Od dnešního dne se přesně za měsíc ve Vídni uskuteční koncert největšího soulového objevu poslední doby. Zpěvák Mayer Hawthorne se po půlroce vrací na místo činu, aby posluchače opětovně potěšil svou dávkou vytříbené muziky. Doufejme, že nejen z alba Strange Arrangement, i když to je stále výborné.

Tentokrát se stane místem vystoupení opravdu odpovídající prostor. Skupina promotérů Loud Minority vybrala pro našeho protagnostiu klub Porgy & Bess, který patří k nejlepším jazzovým klubům vůbec. Odehrávají se zde všechny významné koncerty nejen jazzu, ale obecně groovové muziky. Lepší prostor si fanoušci nemohli přát.

Jen bych připomněl, že k aktuálním počinům Mayera Hawthornea patří vedle skladby Thin Moon, kterou původně nazpíval koleg James Pants, sinatrovská záležitost I Left My Heart in San Francisco. Kdo má rád klasiku s trochou skateboardingu, pro toho je tady následující videoklip. Reportáž z prvního vídeňského koncertu čti zde. Vidíme se tam!

http://www.porgy.at/prog-01.php?…

Tagy: Mayer Hawthorne & The County, Mayer Hawthorne, Porgy & Bess, Vienna, Loud Minority

Rubrika: Články, 21. dubna 2010, RavenakKomentáře

12.28 - 21. dubna 2010

Nemusím  

a neuvidím.Hudba dobrá,ale že by to byl až takovy borec,abych na něj vážil cestu do Vídně.Mám dojem,že se někomu akorát moc líbí…a mi se líbí věcí.


13.55 - 21. dubna 2010

Krupik  

zbytecnej post, nekoho proste soul nebere. Btw mel by udelat remake Georgia on my mind. Best soul song ever.


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama