METANCITY – nejen Hip hop

United Flavour letí poprvé do Španělska, Babylon je na kompilaci a koncerty v ČR

Mezinárodní hudební skupina United Flavour si v dubnu odskočí od příprav druhého alba na klubové turné do Španělska. Kapela se tak poprvé představí naživo v rodné zemi zpěvačky Carmen Morejón.

United Flavour už nejsou pro tamní publikum neznámé jméno, jejich videoklipy rotují na televizním kanále Sol Musica a album Unity (2007) je slyšet z řady rádií. Za zmínku také stojí, že Carmen spolupracovala s několika španělskými DJs, přičemž nejvíce ohlasů zaznamenal originální dubplate Lorenzo y Catalina pro Barbass Soundsystem (link). Kapela se moc těší na španělský temperament a nové fanoušky. Turné se uskuteční za podpory Ministerstva kultury ČR.

United Flavour čekají tři koncerty ve třech různých regionech:

16.4. Coruna, koncetní hala Coliseo
17.4. Cordoba, klub Metropolis
18.4. Badajoz, klub Mercantil

Vice o těchto koncertech na internetových stránkách kapely zde.

Druhý vavřín pro Babylon

Dalším zahraničním úspěchem kapely je druhé ocenění pro písničku Babylon. Po loňské účasti ve finále soutěže 100% Music Songwriting Contest se tento track dostal na prestižní kompilaci Sonicbids listen vol. 6. Sonicbids je největší světový server pro hudební profesionály spojující 220 000 skupin a 19 000 promotérů a labelů z více jak sta zemí. Kompilaci sestavují odborníci na nezávislou hudbu, a tak je pro United Flavour účast na výběru velkou ctí a zároveň významným krokem v prezentaci této skupiny ve světě. (www.sonicbids.com)

Koncerty United Flavour v Čechách

V letošní sezóně věnuje kapela většinu času a energie přípravě nového alba, jehož vydání je naplánováno na podzim 2010. Přesto i v Čechách budeme mít několik příležitostí slyšet kapelu naživo.

V nejbližší době to jsou dva koncerty: V Brně na festivalu Čarodějáles 30. dubna a v Praze na benefici Motol Motolice 2. května. V létě se také zúčastní několika festivalů jako Colours of Ostrava, Mighty Sounds nebo TelčSummer.

Více informací o koncertech a dalších aktivitách kapely najdete na www.unitedflavour.com.

www.unitedflavour.com

Tagy: United Falvour, Babylon, Carmen Morejón, Lorenzo y Catalina, arbass Soundsystem

Rubrika: Články, 16. dubna 2010, LomeshKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama