METANCITY – nejen Hip hop

Kapitán láska již zítra v Ostravě, doraž na speciální turné s kapelou!

Přátelé, je tady další pozvánka na tento víkend, tentokráte na pátek 16. dubna do ostravského klubu Fabric (tram. zastávka plynárny), kde přijedou zapálit stage James Cole alias Kapitán Láska, DJ Enemy a trojčlenný live band ve složení Jiří Stivín jr. – bicí, Yarda Helešic – Kytara a Risto Sokolovski – basa.

Phat vždycky posouval hranice a byl vždycky o mílový krok před zbytkem scény. Nejinak tomu je i s projektem Kapitán láska, kde ukázal další z mnoha svých uměleckých tváří. Kdo viděl video ze křtu desky, ten ví, že James s live bandem mají energii, která tě zničí. Navíc můžete čekat speciální SuperCrooo blok, poněvadž vystoupí i druhá půlka SuperCrooo – Yugo Koks, který s Jamesem zahraje známé SC mordy v novém kabátě s živými nástroji za zády.

Koncert proběhne v rámci dvou jediných koncertů na Moravě. Ten druhý se odehraje již dnes v Olomouci. Celou akci pořádá Titty twister. Start v 21.00 hodin. Takže pokud chcete vidět koncert, který stojí za to a který hned zas tak neuvidíte, je páteční Fabric tím pravým místem. Vstupné činí 150 Kč. V předprodeji za 120 Kč (předprodej v shopu Titty twister – Nádražní 29 Ostrava).

Tagy: Kapitán Láska, Ostrava Fabric, James Cole, Supercrooo, Hugo Toxxx, Yarda Helešic, Risto, Jiří Stivín

Rubrika: Články, 15. dubna 2010, KhomathorKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama