METANCITY – nejen Hip hop

DeFuckTo posouvá datum vydání a zahajuje předprodej desky Deja Vu

Ti, kdo se těšili, že už v pondělí budou do uší nalívat novou porci DeFuckTo rapu z dlouho očekávané desky Deja Vu, musejí ještě chvíli počkat. Avízovaný termín 12. dubna, kdy mělo být comebackové album k dostání, bohužel dodržený nebude.

Došlo totiž k neplánovanému zpoždění v masteru a datum vydání se proto o pár dní posouvá, a to na 16. dubna 2010! Album Deja Vu je ale bezpečně ve výrobě a tomuto termínu by už nemělo nic stát v cestě.

Dobrá zpráva je, že už teď si můžeš album předobjednat přímo na stránkách www.defuckto.cz a zajistit si tak co nedřívější doručení a poslech, navíc za zvýhodněnou cenu. Odesílat se začne 15. dubna, takže na druhý den už většina může mít CD doma.

Připomeň si ještě první singl To Neřeš, který album jako pilotní track uvádí. Poslechnout si jej můžeš zde. Album samotné se pak pokřtí 24. dubna ve zlínském klubu Golem.

Tagy: DeFuckTo, Deja Vu, Late, Headdy, Jazzy, Lowa, To neřeš, Golem

Rubrika: Články, 14. dubna 2010, DFTKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama