METANCITY – nejen Hip hop

BPM potvrzují svoji formu a získávají Anděla v žánrové kategorii!

Tak jako každý rok i letos se vyhlašují ceny Akademie populární hudby. Ačkoli si o nich můžeme myslet cokoli, určitou výpovědní hodnotu mají. Letos v žánrové kategorii Hip-hop a RnB postoupili tři umělci se třemi na české poměry velmi povedenými počiny.

Jednalo se o W.W.W. a Tanec sekyr, dále Kapitána lásku a v neposlední řadě o BPM, kteří slaví nejeden úspěch se svou albovou dvojkou s názvem Horizonty. Včerejšího dne se v KC Novodvorská ostatně dozvěděli, že jejich slavná dráha nadále pokračuje. Liberecká trojka totiž byla po sečtení hlasů více či méně odborné poroty zvolena za vítěze!

Nezbývá než BPM pogratulovat a popřát jim vše nejlepší v jejich dalších krocích. Horizonty jsou vynikající deskou, která výborně navazuje na debutové album Slova, kterým kluci prokázali, že český rap může nadále oslovovat lidi, kteří na něm vyrůstali a mají určitou představu o tom, jak by měl vypadat. Pozdravy pro BPM!

Tagy: BPM, Horizonty, Lipo, Paulie Garand, Kenny Rough, Anděl, Akademie populární hudby

Rubrika: Články, 13. dubna 2010, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama