METANCITY – nejen Hip hop

Queens Style Zone 4: V klubu Marley se zase bude tančit ve velkém stylu!

Čtvrté pokračování street dance battlu s názvem Queens Style Zone proběhne v ostravském klubu Marley na výstavišti Černá louka na první máj, tj. 1. května 2010.

Tato série akcí se může již od svého premiérového vydání pyšnit jedinečnou atmosférou a výbornou diváckou podporou. Přijďte se opět dobře pobavit, zatancovat si nebo shlédnout skvělé taneční výkony. A určitě doma nezapomeňte hlasivky, ať všichni vidí (a hlavně slyší), jakou podporu pouliční tanec v Ostravě má.

Battlovat se tentokrát bude v kategoriích hip hop 1vs1, house dance 1vs1 (finále obou battlů proběhnou atraktivním systémem seven to smoke), waacking 2vs2 a c-walk 1vs1. Milovníci funku se navíc mohou těšit na pop & lock jam.

Protože se akce koná 1. května, můžete s námi oslavit také první máj, lásky čas :) A to v rámci speciální „love after party“, na které vystoupí Beat Up Ostrava se svou speciálně vytvořenou show, DJ Lowa zavzpomíná na klasické rnb pecky ve speciálním „love classics mixu“, připravte se ale také na speciální akce na baru. Na téhle party prostě nemůžete se svou polovičkou chybět …

http://stylezone.hiphopdance.cz

Tagy: Queens Style Zone, Marley, Lowa, dance, street dance, hip hop dance, lockin, popin

Rubrika: Články, 12. dubna 2010, DejvKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama