METANCITY – nejen Hip hop

Nironic & I Am Music Tour: Severomoravská zastávka se uskuteční v klubu Stoun

Rapper Nironic vystoupí přesně 16. dubna ve frýdecko-místeckém klubu Stoun. Na koncertu mu bude krýt záda DJ Rawal společně s rezidentními DJs klubu Burchakem, Bjalym a Shupstou.

Svou kariéru rappera odstartoval Nironic se skupinou Cherry Hill a The Regime v Praze. V roce 2006 se zviditelnil a stal se populárním umělcem po vydání debutové sólové desky The Chronicles of a Nomad, kterou kompletně produkoval český DJ Wich. Do studia se vrátil záhy, kde pod českým labelem Skoop Entertainment vydal EP Let's Go. Stejnojmenný první singl z desky se okamžitě vyšplhal na horní příčky českých i slovenských ra­dií.

V druhé polovině roku 2009 vydal Nironic svou druhou desku, která nese název I Am Music, ze které jsou nejznámější celkem tři pilotní singly, a sice Something In The Music, I´m Ready a Od začátku do konce.

A důležitá věc na závěr: všichni zákazníci společnosti T-Mobile zaplatí vstupné pouhých půl sta, všichni ostatní mají vstup za kilo dvacet. Což jistě stojí za zvážení…

Tagy: Nironic, Stoun, Rawal, I Am Music, Chronicles of Nomad, Wich

Rubrika: Články, 11. dubna 2010, StounKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama