METANCITY – nejen Hip hop

Everlast vystoupí poprvé v Praze, bude to v Lucerna Music Baru s La Coka Nostra

Grammy ověnčený rapper, zpěvák a kytarista v jedné osobě – Everlast bude k vidění v Praze. Společně se svojí kapelou La Coka Nostra vystoupí 20. dubna v Lucerna Music Baru.

Narozdíl od loňského léta, kdy mělo v Praze štěstí jen pár vyvolených, co si ho den po vystoupení na Hip Hop Kempu všimli v publiku na koncertě Radiohead a zůstal jim podpis na lístku nebo fotka v mobilu, ho tak teď všichni konečně uvidí na pódiu. Fanoušci jeho éry „kytary a klobouku“ a hitů jako What It's Like nebo Put Your Lights On se Santanou, fanoušci jeho éry „elegán pomáda“ rapu z dob, co patřil do party Rhyme Syndicate Records, které šéfoval Ice-T, fanoušci jeho éry „irského chuligána“ a jeho první rapové kapely House of Pain s nesmrtelnou hymnou Jump Around i fanoušci jeho současné éry „šedý vlk“ a rapové „super kapely“ La Coka Nostra – ti všichni se sejdou 20. dubna v Lucerna Music Baru, aby si přišli na své.

Erik Schrody, jak zní Everlastovo ctěné občanské jméno, tráví v muzice více jak polovinu ze 40 let, co se prochází po zemi. Stihnul toho za svojí bohatou kariéru opravdu hodně a jen málo z toho, na co sáhnul, se mu nepovedlo a nezanechal v tom výraznou stopu. Měl štěstí na spolupráce s dalšími velikány – Ice-T, Cypress Hill, Carlos Santana, Non Phixion… Měl vždy čuch na hity – Jump Around, What It's Like, Put Your Lights On, That's Coke. A že ještě neřekl své poslední slovo a na koncertě má pořád dost energie, to dokazuje třeba tím, že si ve čtyřiceti, tedy ve věku, kdy většina jeho kolegů připomíná maximálně chodící exponát muzea voskových figurín, s klidem troufne na roli headlinera festivalů pro 20.000 lidí a pořád je dostane do zatraceně skutečného varu.

Přijďte se o tom přesvědčit na vlastní oči 20. dubna do Lucerna Music Baru. Kdo ví, další šance vidět Everlasta naživo už taky být nemusí, i když by měl být podle svého jména věčný.

Více informací na www.boombox.cz.

Tagy: Everlast, La Coka Nostra, Boombox, Lucerna Music Bar

Rubrika: Články, 8. dubna 2010, BoomboxKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama