METANCITY – nejen Hip hop

Drvivá menšina, Berezin, K-4 a řada dalších v klubu Marley již za dva týdny!

Za přibližně dva týdny, totiž 17. dubna se v ostravském klubu Marley uskuteční velmi zajímavá hiphopová akce, která bude zahrnovat tolik muzikantů, že by se klidně mohla označit za menší festival.

Na své si přijdou zejména fanoušci domácího rapu, kteří to však mají rádi trochu jinak. Na prvním místě figuruje kapela Drvivá menšina, kterou znáte z legendárního uskupení Názov stavby. Dále to je Slovák Gamba, mladý talent, a ruský rapper Berezin, zdomácnělý natolik, že mu desku vydal Bigg Boss a že koncertů také nemá pomálu v našich končinách.

Poté to je brněnský, francouzsky rapující K-4 s Gibonem. Za domácí vystoupí Adyos se Sergeiem Barracudou, opavský Ryes a DRF z Příbora. K tomu hraje DJ Bussy.

Vstupné činí 150 Kč. Dále se můžete těšit na soutěže o ceny v hodnotě 10 000 Kč. Mixtapy Azurit Kingdom zdarma atd. Pořádá Young Boy Production.

Tagy: Drvivá menšina, K-4, Gamba, Adyos, Ryes, Berezin, Marley, Young Boy Production

Rubrika: Články, 1. dubna 2010, RavenakKomentáře

11.19 - 1. dubna 2010

.  

pátek kapitán láska, v sobotu tohle… tolik rapu, na to nejsme tady v ostravě zvyklí :D


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama