METANCITY – nejen Hip hop

Oliver Lowe & Ondřej Žatkuliak servírují nový singl Wack MCs s Restem a Vecem

Přátelé, jedno z nejočekávanějších alb tohoto roku je v mém případě rozhodně debutové album dvojice, která si říká Oliver Lowe & Ondřej Žatkuliak. Jedná se již o poměrně známá jména.

Oliver je bývalý člen skupiny Divokej západ, ovšem v současnosti jej patrně budete více znát jako hlavu labelu Everydays. Ondra zase vlastní nahrávací studio, ze kterého vylezl už nejeden materiál, a samozřejmě také poměrně uznávaný producent. Dohromady pak tvoří sestavu, které byste nejen pro jejich společnou zálibu v kvalitní muzice měli věnovat vaši pozornost.

Album vyjde někdy o prázdninách a bude obsahovat celkem šestnáct skladeb. Polovina z nich je již nahrána, na druhou se čeká. Nahrávají se muzikanti, skreče a další. Hostovat budou mimo jiné IdeaFatte, MC Gey, JelínekDezrechts, Vec, Rest a DJ Alyaz. Tři posledně jmenovaní se objevili v druhém singlu desky Wack MCs. Sledujte zde.

„Občas mi přijde že bojujeme spolu a někdy zase proti sobě, hodně často bojuje proti nám čas)) Ale dovolím si říct, že ve finále vzniká kvalitní a originální materiál,“ říká Oliver a uzavírá tento článek. Těším se.

Tagy: Everydays, Ondřej Žatkuliak, Oliver Lowe, Wack MCs, Rest, Vec

Rubrika: Články, 31. března 2010, RavenakKomentáře

16.32 - 31. března 2010

ano..  

to je pekna vec..jak vystizne ;-)


17.30 - 1. dubna 2010

už se těším  

takovy trueschool mam rad, pohodova instrumentalka, text ma hlavu o patu, yes!!!co vic si přat…


21.59 - 1. dubna 2010

instro me bavi  

ale obecneji si myslim, ze furt dokola rapovat o wack mcs cesky rap nespasi, chce to originalitu, temata


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama