METANCITY – nejen Hip hop

Boombox You Can Trust: La Coka Nostra a očekávaný kotel v Lucerna Music Baru

Důvodů, proč si nenechat ujít historicky první klubový koncert La Coka Nostra v Praze, je mnoho : splnit si už skoro zapomenutý sen, že ještě uvidíte naživo House Of Pain. Splnit si sen, že naživo uvidíte Everlasta, co je ve hře od roku 89 a na kontě má krom mnohonásobné platiny za brnkání na kytáru také spolupráce s lidmi jako Ice-T, Dilated Peoples, Swollen Members nebo taky Madonna a Carlos Santana. A nebo si jen splnit ten nejprostší sen a vidět naživo asi nejlepší rapovou kapelu současnosti. Důvod nechat si tenhle koncert ujít, je asi jen jeden: lehkovážné šílenství.

Jestli si Slaughterhouse můžou bez uzardění říkat „rapová super kapela“, jsou La Coka Nostra „bílý rapový team snů“. Jádra kultovních kapel House Of Pain a Non Phixion by už mohli trumfovat akorát tak Beastie Boys, a když se k nim připojí ještě stokilové hovádko jménem Slaine z bostonské smečky Special Teamz, je vymalováno definitivně. Když hráli La Coka Nostra na Hip Hop Kempu 2009, šlo tam 15000 lidí do kolen. Když hřměli hymny jako This Is War, I'm An American nebo Fuck Tony Montana, lidi šíleli. Ale když se rozjelo Jump Around, byl k vidění historicky největší rapový kotel v Čechách, kde se nepařilo jen v prvních třech řadách pod pódiem, ale pogovali i uklízeči pivních kelímku v řadě číslo 237…

A teď si jen zkus představit, co tahle parta udělá s kotlem v klubu? Opravdu spektakulární KOTEL! O lidi se budou pokoušet mrákoty, jen co najedou první tóny That's Coke, no a až zadujou dudy Jump Around, urve se strop a bude konec světa :)

Jejich deska A Brand You Can Trust vyšla loni po několika odkladech. Čekání se ale vyplatilo a výsledkem je jedno z nejlepších rapových alb, co vyšli nejen v roce 2009. Už seznam hostí je impozantní: Snoop Dogg, Bun B, Sick Jacken, B-Real, Sen Dog, Immortal Technique, Big Left a Q-Unique, ale deska šlape především díky základní ose La Coka Nostra.

Status „kultovní“ si rádo připisuje poměrně dost kapel, ale těch s fanoušky, co nosí na těle vytetované logo své nejoblíbenější party, jako to mají skalní La Coka Nostra, těch opravdu moc není. Pokud cheš dokázat, že jedním ze srdcařů jsi i ty a chceš jít na koncert La Coka Nostra zadarmo, zbývá ti na tetáž přesně měsíc a den, protože 20. dubna v Lucerna Music Baru vypukne nejdrsnější rap, co tu bude minimálně do léta k vidění a slyšení. Bude to tvrdý a těžce návykový, děti tam nepouštějte.

A ještě jednou: žádná soutěž o lístky zdarma pro lenochody, sociály, šmelináře a zbylé vychcánky nebude. Jediný způsob, jak jít na koncert La Coka Nostra zadarmo a nejmenovat se Ill Bill, Everlast, Danny Boy, Slaine ani DJ Eclipse je: ukázat na vchodu LMB tetování LCN!

http://www.boombox.cz/…Coka_Nostra/

Tagy: Boombox, La Coka Nostra, A Brand You Can Trust, House of Pain, Jump Around, That's Coke, Everlast, Ill Bil

Rubrika: Články, 27. března 2010, BoomboxKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama