METANCITY – nejen Hip hop

Battle of the Year už příští víkend, využij levného předprodeje a zkontroluj program

Už příští víkend, konkrétně v pátek 26.03.2010 a v sobotu 27.03.2010, se továrna na sny Meet Factory na pražském Smíchově rozezní v breakbeatových a hiphopových rytmech. Ano, Battle Of The Year se po čtyřech letech vrací na českou půdu a největší crew battle v ČR už klepe na dveře.

Ať už fandíte break dance, street dance, rapu, deejayingu, beatboxu, freestylu, graffiti nebo prostě jen máte rádi party, na Styx Battle Of The Year 2010 CZ+SK se rozhodně nudit nebudete. Program akce je totiž tak bohatý, že určitě zabaví i toho nejnáročnějšího návštěvníka.

Úvodem je třeba zdůraznit, že předprodej se opravdu vyplatí. Na místě totiž budou vstupenky o rovnou stokorunu dražší, takže pořízením lístků v předprodeji určitě neprohloupíte.

Předprodej zajišťuje firma Ticketstream, jejichž pobočky najdete na několika desítkách míst po celé ČR. Lístky můžete objednat samozřejmě přímo po internetu, a to přímo na ticketstream.cz … Pro slovenské diváky je cenově nejvýhodnější kontaktovat některou z poboček v Martině nebo Senici (zde) a lístky si buď vyzvednout osobně nebo si je nechat poslat (vyhnete se tak poplatkům za převod).

ceny v předprodeji:

pátek 26.03.2010: 200 Kč / 8 EUR
sobota 27.03.2010: 300 Kč / 12 EUR
oba dny: 400 Kč / 16 EUR

Pokud váháte, který den na Styx Battle Of The Year 2010 CZ+SK dorazit, určitě se bude hodit stručný výpis programu. Z něj ale stejně poznáte pouze to, že stojí za to být v Meet Factory oba dny.

PÁTEK 26.03.2010 (začátek: 17:00, konec: 06:00)

tanec:

  • dema 1vs1 battlů (break dance, popping, locking)
    • street dance crew show
    • footwork & b-girls jam
doprovodný program
freestyle rap battle
Dj Marc Hype, Dj Mitch (GER)
Dj Scuoty, Dj Kwe, Dj Buick, Dj Electrom, Dj Tuco

SOBOTA 27.03.2010 (začátek: 15:00, konec: 05:00)

tanec
1vs1 battly (break dance, popping, locking)
break dance crew show
street dance crew battles
break dance crew battles
doprovodný program
Vec, Zverina, Hafner (SK)
Beat Burger Band
Graffneck Ruffneck jam
Dj Mad Skill, Dj Enemy, Woneps, NobodyListen, Dj Jorgos, Dj Double J, Brainythug, Dyrty + Smack, Dj Robot

Po oba dny si navíc můžete nechat zdarma vystylovat účes od firmy Got2b, zahrát si poker na speciálním poker stole a především pobavit se mezi stovkami tanečníků. Mezi nimi budou určitě vyčnívat dva hlavní hosté a zřejmě nejúspěšnější b-boys současnosti: Ronnie z USA a Lilou z Francie. Kompletní info o line-upu, profily jednotlivých interpretů, možnosti levného ubytování pro mimopražské a spoustu dalších informací hledejte na www.boty2010.cz.

Tagy: Battle of the year 2010 CZ + SK, Praha, Ronnie, Lilou, breakdance, street dance, hip hop dance, rap

Rubrika: Články, 21. března 2010, BOTYKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama