METANCITY – nejen Hip hop

Chocolatic, Maztah a Kristee nabízejí své aktuální kousky, stahuj jejich tapy for free!

Dnes se nám tu sešly celkem tři mixtapy, které pro vás namíchali tři velmi známí čeští DJs. První dva se týkají dnešní party v brněnském klubu Muzejka, která nese název Nugget Candy Shop – Oldschool Edition. Druhý se věnuje tanečnější muzice, která kombinuje nejrůznější beaty s rapem.

Jak už říká samotný název, v případě Candy Shopu se bude jednat o další z řady akcí pro fajnšmekry. Tentokrát se jí zúčastní dvě brněnské DJské crew, a sice Illuzionists a 1210 Symphony, které dohromady soustředí to nejlepší, co se kdy v Brně a nejen tam v tomto oboru urodilo. Své tapy k této akci jako lákadlo dodali Maztah a Chocolatic, kteří dali dohromady to, co se jim ze staré éry nejvíce zamlouvá, a výsledek můžete znát zde, respektive zde.

Klubová muzika, to je už delší dobu parketa DJane Kristee. Ta vám přináší svůj nejnovější kousek nazvaný Can't Wait for the Future. Electro, house a rap, to je přesně to, co od tohoto tapu můžete čekat. Jestliže tedy holdujete tomuto speciálnímu žánru anebo jen nevíte, co si strčit do rádia v autě, pak určitě kontrolujte toto dílo. Stáhnout si jej můžete na tomto odkazu.

Tagy: Kristee, Maztah, Chocolatic, tape, mixtape, set, DJ, Muzejka, Candy Shop Oldschool, Can't Wait for the Future

Rubrika: Tipy, 19. března 2010, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama