METANCITY – nejen Hip hop

IdeaFatte už tuto sobotu v Havířově, těš se na show s novinkou Doma a dalšími hity!

Super zpráva panstvo a damstvo. Jedna z nejoriginál­nějších kapel v Česku, která má navíc bezkonkurenční live show, je zlínska dvojka IdeaFatte. Budeme je moci vidět naživo v sobotu 20. března v havířovském Helax Clubu Stodola, kde vystoupí společně šampiónem DJem Akou.

Myslím si, že kapelu není třeba blíže představovat, protože kvalitní hudba si svoje fans jistě našla. Jen dodám, že IF vydali před necelým měsícem novou desku s názvem Doma, kterou jste naživo určitě ještě nesyšeli. Deska je výborná a, jak napovídají videa ze křtu, je se opravdu na co těšit.

Sama kapela dodává: „V klubu budeme mít otevřený stánek, kde si můžete koupit originální trička, nebo naše CDs a LPs za slezské ceny, smích.“

IF je záruka pořádného žrádla. Kromě výborné svíčkové přistanou ve Stodola talíři i dva perspektivní knedlíci, kteří si říkají Potenciál (PCL) Havířov reprezent. Nutno dodat, že název kapely odpovídá tomu co předvádí, takže uvidíme jak svůj potenciál využijou naživo v sobotu. Celý večer hrají k poslechu a tanci známí párty párci DJs Daniell a Vencza. Svůj showcase na MPC a gramce předvedou samosebou i AKAFattezem, kteří se také postarají o to, abyste měli do čeho vrtět prdelou.

Rýsuje se nám výborná párty za pouhých 80 Kč, takže doufám, že se potkáme v sobotu 20. března ve Stodole! No a vstup je klasicky od 20.00 hodin. Jančařííík. P.S. Navzdory jistým poplašným zprávám, koncert skutečně bude a všechno půjde podle plánu. Nám věřte, lepičům nikoli.

Tagy: IdeaFatte, Idea, Fatte, DJ Aka, Doma, Havířov Stodola, Daniell, Vencza

Rubrika: Články, 17. března 2010, KhomathorKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama