METANCITY – nejen Hip hop

Bene je René Gát, Supa je Roman Dick a celé to produkuje Paulie Garand

René je v cizině, může to být Anglie, ale nemusí. Roman je doma, může to být Slovensko, no ještě aby ne. René píše domů dopisy. Roman je čte a odepisuje. Některé se doručí, jiné ne. Píšou ty dopisy po nocích a poslouchají beaty Paulie Garanda. Jednou je všechny pustí ven, teda aspoň ty doručené.

Takto se uvedl nejnovější projekt na slovenské hiphopové scéně, který tvoří rapper Bene, jehož můžete znát z jiného projektu Peťo Tázok anebo z dnes již neexistující skupiny Modré hory, a dále rapper SupaMojí reči. Pod přezdívkami René Gát a Roman Dick přinášejí zcela nový pohled na hiphopovou tvorbu, jak už je to u nich spíše zvykem.

Dnes si můžete poslechnout první věc, která se už částečně objevila na mixtapu Dobré slohy 2. Beat a master si vzal na starost Paulie GarandBPM. Nahrávalo se ve studiu Sonic Cat a Good Fellaz. Obrázek na youtube dodal Nabz. Poslouchej a slyš tu a tu.

Tagy: Rene Gát, Roman Dick, Bene, Supa, Moja reč, Peťo Tázok, Paulie Garand, BPM

Rubrika: Články, 8. března 2010, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama