METANCITY – nejen Hip hop

PSH in da Club? Nový Jičín čeká party v rukou Young Boy Production a Queens!

Legendární PSH včera oznámili, že v květnu zveřejní své třetí album a pak šlus. Skutečně, jedna z nejdéle působících hiphopových kapel plánuje završit svou rapovou kariéru. Otázky sice vzbuzuje důvod pořízení nového studia, když oba protagonisté plánují pověsit mikrofon na hřebík, ale o to zajímavější to jistě celé bude…

Každopádně, kdybyste se jich na to chtěli zeptat sami, tak máte příležitost. Dne 19. března totiž Peneři Strýčka Homeboye zavítají do novojičínského klubu MHáčko, kde údajně mají zaznít i málem zapomenuté, byť klasické hity. Alespoň tak stálo v tiskové zprávě.

Vladimir 518, Orion a DJ Mike Trafik zahrají v klubu v ten správný čas, nicméně akce jako taková začíná již v 20.00 hodin. Vstupné mají kluci za 150 Kč, kdežto holky zaplatí o padesát korun méně. Spát se údajně nejde. Jeden z posledních koncertů PSH na severní Moravě? Uvidíme.

Tagy: PSH, Vladimir 518, Orion, Mike Trafik, MHáčko Nový Jičín

Rubrika: Články, 5. března 2010, RavenakKomentáře

01.34 - 6. března 2010

grafika )))  

omg, asi su moc ale jako ROCA GRAPHIC odvedli velmi dobrou praci, pokud bych chtel udelat letak na akci, tak jedine od nich … tragedie


11.11 - 6. března 2010

věc názoru  

mě se to líbí


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama