METANCITY – nejen Hip hop

Erik Truffaz & Sly Johnson již tento pátek v Paláci Akropolis, soutěž o čtyři lístky!

Paris Project slavného francouzského trumpetisty Erika Truffaze vystoupí již tento pátek v Paláci Akropolis. Stane se tak v rámci festivalu Other Music, který pravidelně dováží do Česka ta nejzajímavější jména v oblasti kvalitní umělecké tvorby.

Společně s Erikem Truffazem přijede také neméně nadaný muzikant Philippe Garcia, fenomenální bubeník, jehož práce je u nás poměrně dobře známá. Skutečně výjimečná je ovšem účast beatboxera a rappera Slye Johnsona vulgo Sly the Mic Buddah, jenž Truffazově tvorbě dává zcela nový rozměr.

Pro naše čtenáře máme připravenu soutěž o dvakrát dva vstupy na tuto akci, která začíná 5. března již v 19.30 hodin! Stačí zodpovědět na otázku, ve které francouzské hiphopové kapele působil Sly Johnson, a je to. Emaily s předmětem Sly a vaším plným jménem posílejte na adresu soutez@metancity.com. Uzávěrka den před akcí, kdy také dám vědět o výsledcích v diskusi tohoto článku.

Tagy: Truffaz Erik, Sly Johnson, Palác Akropolis, Paris Project

Rubrika: Články, 1. března 2010, RavenakKomentáře

13.48 - 4. března 2010

SSC  

výherci jsou Jaroslav Bašta a Štěpánka Kroupová, kteří dostali mail s dalšími pokyny. Správná odpověď byla samozřejmě Saïan Supa Crew.


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama