METANCITY – nejen Hip hop

Swollen Members přilétají do Prahy na Battle Axe Boombox, připoutejte se prosím!

Koukni se na nebe. Je to pták? Je to letadlo? Je to červený drak! Na hřbetě mu sedí Prevail, Rob The Viking a za uši ho řídí Mad Child, přežvykující zbytky posledního Avatara. Bez tří dnů přesně po třech letech se vrací fantastická trojka Swollen Members do Prahy na místo činu… Potřetí – 11. března v Lucerna Music Baru!

V těch číslech musí něco být. Černá magie, stejně jako v jejich uhrančivém rapu, plném alchymie, bublajících lektvarů, teleportování, nočních můr, náměsíčných záchvatů, alkoholu, dračích slují, ohnivých koulí, upírů, goblinů, hobitů, po zuby ozbrojených bojovníků, ohánějících se mocnými kyji a válečnickými sekyrami, bránících pásmo posledního vzdoru podsvětí, ale i bojových psů, motorek, co nejsou motorky, ale choppery a chlápků, co kontrolují svět z jejich ocelového hřbetu, potetovaných tak, že do kolonky „barva kůže“ vyplňují zásadně „barevná“, v rapu plném i bazénů, drog a holek z Bollywoodu, připravených na cokoli.

Přesně tyhle blázni ze Swollen Members tady budou ordinovat medicínu kanadského rapového hurikánu ve větších, než malých dávkách. Když má někdo k mání arzenál pěti alb (Balance, Bad Dreams, Heavy, Black Magic a Armed To The Teeth) a bezpočtu hymen, při jejichž poslechu mrazí v zádech tak, že si připadáte jak Mad Child: „I'm the extreme case of fire and anger. The misguided angel with ice in his veins.“ alá Bless + Destroy, Front Street, Killing Spree, Bad Dreams, Full Contact, Deep End, Red Dragon, Fuel Injected, Lady Venom, Burn It Down, Put Me On, Warrior, Bollywood Chick, *Porn Star*… tak to se to pak hraje.

Swollen Members mají zápalné bomby na celou noc, výjimečnou noc, kde skáče do lidí i zvukař. Přijď svlažit hrdlo lahodným mokem z kravského rohu nebo lebky nepřítele a pogo kolem s válečníky z řad hard core rapistů, rozjetých skejťáků, potetovaných motorkářů a okultních meťáků se dostat rovnou do Valhally.

www.boombox.cz

Tagy: Swollen Members, Prevail, Mad Child, Rob the Viking, Lucerna Music Bar, Boombox

Rubrika: Články, 28. února 2010, BoomboxKomentáře

11.30 - 4. března 2010

heh.  

rad bych se pripoutal :)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama