METANCITY – nejen Hip hop

PSH navštíví v březnu novojičínské MHčko, zkoukni upoutávku s Vladimirem 518

Jasně, PSH v Novém Jičíně. Takhle odpoví zřejmě každý obyvatel Nového Jičína, když se jej zeptáte na to, co se v tomto městě bude konat dne 19. března. Do místního klubu MH dorazí jedna z nejslavnějších českých hiphopových kapel, a sice Peneři Strýčka Homeboye z Prahy.

PSH mají na kontě dvě řadové desky, sólovky, společné projekty, mixtape a tak dále a hlavně bezpočet koncertních vystoupení. Koho zajímá, v jaké formě se momentálně nachází přední formace labelu Bigg Boss, není nic snazšího než ve zmiňovaný den přijít do zmiňovaného klubu. Dozajista zde uslyšíte mnoho z dosavadní tvorby PSH a možná dojde i na novinky.

Akci, kterou pro vás připravili lidé z Young Boy Production ve spolupráci s hip hop shopem Queens, sice prozatím propaguje pouze tento audiovizuální sestřih (link), ovšem podrobnější informace včetně plakátu už jsou na cestě. Zatím sledujte a přemýšlejte, jak naložíte s 19. březnem. PSH mají však jasno.

Tip: Hip Hop Shop

Tagy: PSH, Mike Trafik, Orion, Vladimir 518, MH Nový Jičín, HPTN

Rubrika: Články, 23. února 2010, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama