METANCITY – nejen Hip hop

Shake a Leg: Ve vsetínském Bunkru se uskuteční Blazin' speciál s Coltcha United

Taky se vám zdá, že letošní zima snad nemá konce? Člověk jako by ani nemohl vyjít ven, aniž by během chvíle nevypadal jako sněhulák, kterého stavěl v mládí u prarodičů na vesnici. Pro všechny, kteří se v tomhle nečase rádi zahřejí a nejen pro ně je určená party Shake a Leg, tentokrát s podtitulem Blazin´ Special.

V pátek 5. března totiž do klubu Bunkr ve Vsetíně přiveze ostravský soundsystem Coltcha United muziku, ze které přímo sálá spalující karibské slunce. Většině z vás už je asi jasné, že hlavní náplní pokračování této klubové noci bude reggae a dancehall. Nezastavitelné jezdce z Coltcha United při setu doplní valmezský Little L. Všechny milovníky rapu pak určitě potěší trojice klasických DJs – Send, K-Real a FNTM.

Pro ty, co si v klubu raději vypijou, bude přichystána speciální akce na baru – Cuba libre za pouhých 50 kč. Samotné vstupné na tuto žhavou party pak bude činit pouhých 60 kč. Pokud se tedy chcete uprostřed nemilosrdné zimy zahřát, pobavit a poslechnout kvalitní muziku, tak se určitě na tuhle akci dostavte. Těšíme se na vás.

Coltcha United – soundsystem pocházející z Ostravy, jehož pevné kořeny jsou zasety už od roku 1998. Trojice členů Payah, Sakoman a Hatori za dlouhou dobu co působí na scéně, odehráli už nespočet setů na parties po celé republice a stejně tak nahráli spoustu dubplatů se jmény jako Daddy Freddy, Macka B, Zion Squad, Jr. Stress nebo již zmíněný Little L. Zde je k poslechu jejich Duplate mix z roku 2009 – link.

bandzone.cz/col­tchaunited

Tagy: Shake a Leg, Coltcha United, Blazin' special, reggae, hip-hop, FNTM

Rubrika: Články, 19. února 2010, Shake a LegKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama