METANCITY – nejen Hip hop

IdeaFatte mají venku třetí desku Doma, zjisti jejich plány z podcastu Pojď lhát!

Před vydáním třetí desky formace IdeaFatte jsme přinesli zprávu o jejich prvním podcastu. Dnes už je deska Doma venku, jak naši čtenáři jistě vědí, nicméně tím aktivity IF zdaleka nekončí. O tom všem se dozvíte v jejich druhém podcastu ze studia Pojď lhát!

Zatímco Pojď krást byl věnován výhradně desce Doma, podcast číslo dvě se zabývá plány, které kluci IdeaFatte mají do budoucna. Nebudu vám prozrazovat, co všechno se v něm dozvíte. Za důležité ale považuju zdůraznit, že novou desku plánují už na tento říjen. Předcházet jí pak budou dva videoklipy na skladby z Doma.

Pokud vás tedy zajímá, co všechno IdeaFatte dále chystají, jak to bude vypadat, co od toho čekat, čeho se bát a čeho naopak nebát, co se ve studiu Včera večer poslouchá, jak se mixuje, co se pije atd., tak se vydejte vstříct nekonečnému stahování ze Zshare, a to přímo kliknutím sem.

www.ideafatte.cz

Tagy: ideafatte, idea, fatte, doma, klipy, podcast, pojď lhát

Rubrika: Články, 9. února 2010, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama