METANCITY – nejen Hip hop

Ronnie, jeden z nej b-boyů vůbec, zavítá do Česka, registrace BOTY 2010 startuje!

Česko se může koncem března 2010 těšit na velkou událost určenou nejen tanečníkům. Do ČR se po čtyřech letech vrací prestižní break dance battle s názvem Styx Battle Of The Year. Těšit se můžete ale i na street dance, různé nejen taneční exhibice, rap a další bohatý doprovodný program. To vše 26. – 27. 3. 2010 v pražské továrně na sny Meet Factory.

Ronnie (USA) v současnosti bezpochyby patří mezi absolutní světovou b-boy špičku. Je členem Full Force Crew a Super Cr3w (se druhou jmenovanou zvítězil v prestižní televizní soutěži America's Best Dance Crew), hostoval ale i v projektech Bboyworld Allstars nebo Supreme Team. Vítězství, které si odvezl z prestižních battlů, nespočítáte ani prstech obou ruk (např. Red Bull BC One, World B-Boy Championship, Battle Pro, Red Bull Break-In, atd.). Ronnie bude jedním z členů poroty Styx Battle Of The Year 2010 CZ+SK, těšit se ale můžete i na jeho exhibici nebo taneční workshop.

B-boys i street dancers se mohou již teď zaregistrovat do battlů a následně si na Styx Battle Of The Year 2010 CZ+SK přijet nejen pro respekt, věcné ceny od partnerů akce a prize money, ale třeba i pro postup BOTY South Europe do Vídně. Na co všechno je možné se registrovat?

break dance crew battle
street dance crew battle
break dance battle 1vs1
popping battle 1vs1
locking battle 1vs1

Registrace probíhá od 1. 2. 2010 na www.boty2010.cz. Na této adrese najdete také kompletní pravidla pro všechny battly a harmonogram celé akce.

Pokud byste na Styx Battle Of The Year 2010 CZ+SK rádi dorazili, ale mezi tanečníky se rozhodně nepočítáte, využijte předprodeje v síti Ticketstream nebo si lístky objednejte přímo na www.ticketstream.cz, resp. www.ticketstream.sk. Předprodej startuje také 1. 2. 2010 a vstupenku si můžete koupit již od 200 Kč.

www.boty2010.cz

Tagy: STYX Battle of the year 2010, Meet Factory, street dance, break dance, battle, jam, Ronnie

Rubrika: Články, 1. února 2010, BOTY2010Komentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama