METANCITY – nejen Hip hop

United Flavour uvádějí: Kaolack, videoklip Night Bird v produkci Djei Gogo

United Flavour se již dlouho na Metancity neobjevili, takže je nejvyšší čas to napravit. Zatímco Sista Carmen různě vystupuje po akcích včetně charity Praha pro Haiti, hudební mozek United Flavour, basista a skladatel Djei Gogo produkuje muziku. Djei nejen že opatřil hudbou desku Henryho D, ale také se postaral o videoklip nové tváře spojené s UF.

Jeho jméno zní Kaolacka je to profesionální tanečník a také zpěvák ze Senegalu. Ostatně Kaolack je město ležící v této africké zemi. Jestli odtamtud pochází také náš umělec, to se mi nepodařilo zjistit, stejně jako jakékoli další informace o něm. Videoklip je každopádně povedený, vznikl ke skladbě Night Bird.

Děj je následující, Kaolack tančí, tváří se občas zuřivě a odevzdaně, občas vesele a nadšeně. Každopádně se to odehrává zřejmě v městě Praze, a to nejen v barech, klubech, ale také MHD a tělocvičně. Hudebně jde o řízný energický dancehall, projev Kaolacka je tomu přímo úměrný. Dobře se bavte, dojmy klidně zanechte v diskusi! Klip sledujte zde.

http://www.unitedflavour.com

Tagy: United Flavour, Djei Gogo, Kaolack, Night Bird Remix, dancehall

Rubrika: Články, 26. ledna 2010, RavenakKomentáře

13.29 - 26. ledna 2010

......  

Má to náboj a šťávu. Škoda jen, že je video slabší než track.


21.48 - 26. ledna 2010

hm  

tak jako sám se samplem… :-D


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama