METANCITY – nejen Hip hop

IdeaFatte vydají Doma prvního února, zkontroluj tracklist a aktuální singl Fanklub

IdeaFatte mají pro vás poslední informace týkající se jejich třetí desky Doma. Ta vyjde již 1. února a bude obsahovat celkem dvanáct skladeb. Beaty udělal tradičně pan Fatte, sloky, rýmy a jiné zase obstaral Idea, přičemž se podělil v jednom případě s hosty jako Paulie Garand a Ryes.

Křest Doma se uskuteční dne 12. února ve zlínském klubu Golem, kde dále vystoupí Indy & Wich a zahrají DJs Aka, Pufaz a neurčité množství breakbeatových a electrových v Balance Roomu. Těšit se můžete na novou show, plus samozřejmě bude možné zakoupit nejnovější desku IF jakož i další produkty určené fanouškům.

V neposlední řadě je třeba se zmínit o aktuálním singlu, který IdeaFatte vypouštějí jako poslední ohlášku jejich alba Doma. Skladba se jmenuje Fanklub a pojednává v mnoha rovinách o vztahu IF k muzice, fanouškům a svému živobytí. Fanklub si můžete poslechnout zde.

Pro nedočkavce je zde možnost předobjednání desky. Učinit tak můžete kliknutím sem. K desce každý obdrží i plakát s věnováním.

Tracklist:

01. Nic s tím nenaděláš
02. Bude hůř
03. Doma
04. Vážím si
05. Můj producent
06. Písmenky
07. Generace 0
08. Kalhoty bez rukávů
09. Fanklub
10. Než přijdu domů
11. Lež
12. Viděl jsem (+ Paulie Garand, Ryes)

http://www.ideafatte.cz

Tagy: IdeaFatte, Doma, Fanklub, Golem Zlín, Ryes, Paulie Garand

Rubrika: Články, 25. ledna 2010, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama