METANCITY – nejen Hip hop

Beat Torrent v Lucerna Music Baru, nenech si ujít DJskou acki roku s Pfel & Atom

Francouzský institut v Praze se už postaral o hned několik výjimečných hudebních akcí. Většinou o nich ale bohužel nikdo moc nevěděl. V případě francouzského super projektu DJs Pfela a Atoma by to však přece jen mělo být jinak. Jedná se totiž o jednu z vůbec nejzajímavější dvojic ve svém oboru, která se pyšní nejen četnými oceněními a stovkami odehraných parties, ale především novým konceptem v podobě Beat Torrent.

Beat Torrent, to je útok na všechny vaše smysly. Turntablism je přirozeně především o sluchu, ale tentokrát dojde i na vizuální stránku věci. A nebudete jen zírat na jejich ruce. Součástí projektu Beat Torrent je totiž propojení audio-vizuální; těšit se tak můžete na řadu jedinečných videoklipů, které podkreslí jejich speciálně připravený set.

Polovina crew C2C dorazí do Prahy 18. února a vystoupí přirozeně v Lucerna Music Baru. Beat Torrent je především o zábavě, takže čekejte vybranou porci hip-hopu, funku a electra, a to nejčastěji dohromady, protože Beat Torrent, to jsou také speciální remixy, jež můžete poslouchat na jejich myspace a z nichž jsem si asi nejvíc oblíbil remix Back in USSR od Beatles.

A aby té Francie nebylo letos málo, v rámci tohoto článku bych ještě chtěl upozornit, že 25. května se v Lucerna Music Baru uskuteční OnAndOn Live Boombox, který nebude hostit nikoho menšího, než je úžasná 20sylova kapela Hocus Pocus. Ta v Česku bodovala už několikrát. Nepředpokládám, že by to tentokrát mělo být jinak. Více o tom, jakož i o dalších akcí Boombox příště!

Tagy: Beat Torrent, Pfel, Atom, turntablism, DJing, Lucerna Music Bar

Rubrika: Články, 21. ledna 2010, RavenakKomentáře

16.39 - 21. ledna 2010

:)  

Tomu říkám příjemný návrat ze světa. Jedu!!!


22.50 - 21. ledna 2010

tak neasi  

http://www.youtube.com/watch?…


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama