METANCITY – nejen Hip hop

Graffiti stuff online na www.queens.cz

Grafficon vydává nový časopis ilegálů, sleduj brněnskou Trilion Graffiti Brochure

Grafficon nikdy nespí, říká Zbyňa, hlava shopu Grafficon v Brně, a důkazem toho je Trilion Graffiti Borchure, černobílý plátek zaměřěný na brněnské ulice, tratě a různá zákoutí města. Trilion se vydává ve formátu A3 o deseti stranách s vysokou koncentrací chromů, tagů, t-upů, rollerů a pieců vybraných v Brně.

O grafickou úpravu se postarala Elis. Fotky byly anonymně zaslány na mail trilion@grafficon.cz, kam mimo jiné můžete posílat fotky do dalšího čísla, které bude vycházet 10. dubna. Jelikož se jedná o projekt, který se věnuje čistě nelegální vizáži města, neposílejte prosím žádné barevné pieces z legálních ploch, sketche a podobné věci. Taky přemýšlejte nad kvalitou fotek. Tyhle informace se pochopitelně týkají writers prozatím jen z Brna.

Trilion, který je zcela zdarma, bude k dostání v několika vybraných graffiti shopech u nás v republice. Samozřejmě v brněnském Grafficonu, který projekt realizoval. Dále v shopech, které zároveň podpořily projekt, a to: pražský Graffneck, olomoucký 400 ml a zlínský Biofarm. Díky za podporu patří taky výrobcům náplní Stealth ink. A poslední informace, kdo si v tomto shopu něco objedná, časopis dostane pochopitelně k tomu.

http://www.grafficon.cz

Tento článek má jen a pouze dokumentární charakter. V žádném případě se nejedná o propagaci trestného činu. Neznáme a ani nijak nejsme spojeni s tvůrci graffiti. Redakce

Tagy: Trilion, Trilion Graffiti Brochure, Grafficon, graffiti v Brně, Elis

Rubrika: Graffiti, 19. ledna 2010, KhomathorKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama