METANCITY – nejen Hip hop

Rytmus a jeho hosté na Rytmus Král Tour, tentokrát je čeká olomoucký S Klub

Myslím, že mezi fans hip-hopu v Česku i na Slovensku není nikdo, kdo by neslyšel o Rytmusově desce Král. Nejprodávanější raper od Prešova po Aš opět dokázal svůj cit pre hit a přinesl na trh desku, která se okamžitě stala nejvyhledávanějším hudebním nosičem. Koncerty na sebe samoskou nenechaly dlouho čekat. Rytmus má rád velké věci a jinak na tom nebude ani jeho Král Tour. Na co se můžete těšit?

Krom pháána Rytmuse, kterému bude sekundovat brat ve zbrani Ego, se na pódiu objeví členové Mafia Records – David Steel, Jay Diesel a El nino. Při koncertech nevezme gramofony pod kontrolu nikdo jiný než DJ Anys (Kontrafakt). Během večera rozstřílí parket také sety v podání DJs Zeta (Tábor) a Detroita (Rychnov nad Kněžnou).

Rytmus představí svou novou desku Král, určitě však nepřijdete ani o pecky z prvního sólo alba Bengoro, nebo společné věci Kontrafaktu. Není snad třeba připomínat kvalitu, jakými jsou koncerty Kontrafaktu pros­laveny. Si zabil! Na pódiu budete moci zhlédnout také speciální showcase DJe Detroita, nebo beatbox show v podání Z´mana.

Pouze hudbou není člověk živ, proto pro vás připravili sponzoři tučný doprovodný program, soutěže a spousty dárku: Tombola o hadry za 15 000 Kč a další soutěže o hodnotné ceny, Balónková seznamka, podpisový stan s autogramiádou vystupujících, speciální projekční show atd. Párty do rána a plný bar jsou samozřejmostí.

Vstupenky zakoupíte v předprodeji za 200 Kč v prodejnách Titty Twiter Olomouc a Prostějov. Na místě pak vstupné vyjde na 230 Kč. Více Inko na www.tittytwister.cz. Takže dámy a pánové – 23. ledna 2010, S klub – Olomouc. Rytmus Král Tour. Bude to velký večer, nenech si ho ujít!

Tagy: Rytmus, Král, Rytmus Král Tour, David Steel, Jay Diesel, S klub Olomouc

Rubrika: Články, 17. ledna 2010, CyberfireKomentáře

22.28 - 18. ledna 2010

no  

a kdo jsou ti rytmus??


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama