METANCITY – nejen Hip hop

Tart zpečetil vztah F-M s H16, poslechni si Dokáže nasrat s Oteckem a DJ Bussym

Frýdek-Místek je město, která vlastní jeden z nejlepších klubů na severní Moravě. Stoun je zase místo, kde patrně nejoblíbenější hiphopová kapela je bratislavská H16, protože jinak by tam nekoncertovala třikrát ročně. V každém případě bylo asi jen otázkou času, kdy bude tato vzájemná náklonost zpečetěna.

Když se řekne jméno Tart, většina našich čtenářů zřejmě nebude vědět, že se jedná o frýdecko-místeckého rappera, jenž před časem vydal EP Ber nebo nech být (link). Nicméně takhle to je, a právě rapper Tart natočil nedávno skladbu s názvem Dokáže nasrat, kde mu hostuje sám OteckoH16.

Beat dodal producent Stilly, scratchi celou věc opatřil DJ Bussy, v jehož studiu asi celá věc také vznikla. Skladbu Dokáže nasrat si můžete poslechnout na Tartově bandzone. Podle našeho spolupracovníka Mattese navíc brzy přibude speciální remix této skladby, který obstará Billy Hollywood.

Nech sa páčí.

Tagy: Tart, Otecko, H16, Dokáže nasrat, DJ Bussy, Billy Hollywood, Turt

Rubrika: Články, 14. ledna 2010, RavenakKomentáře

23.13 - 16. ledna 2010

:)  

http://www.facebook.com/album.php?…


18.15 - 20. ledna 2010

fart?  


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama