METANCITY – nejen Hip hop

Freeztime: Freestyle battle se blíží, vše připraveno a soutěž nejen dnes v HHF

Ještě několikárt se vyspíme a příjde den D, sobota 16. ledna, tedy den, kdy se rozhodne o tom, kdo na Moravě kraluje freestylu. Akce s názvem Freeztime proběhne ve známém havířovském klubu Stodola a vy si dnes můžete přečíst detailní informace o celém večeru, zjistit si navigaci do klubu, nebo si zasoutěžit o lupeny zdarma a vinylové desky, které na akci předáme. Pojdmě do toho.

K dnešnímu dni je do battlu přihlášeno celkem 25 MCz z různých koutů Moravy a Slezska (Ostrava, Havířov, Frýdlant, Haná, Odry, Orlová, Střeň, Bruntál, Frýdek-Místek, Přerov). Kapacita je tedy naplněna. Proto do battlu již nepříjímáme další zájemce. MCz jsou, porota je také – představena bude přímo na akci. Akce se také zůčastní special guest až z Blanska – beatboxer, který bude doprovázet některá ze semifinálových a finálových kol battlu. Celý večer bude moderovat Khomator.

Součástí večera bude krom freestyle battlu také koncert nejlepší ostravské formace Safari, která zahraje známé šlágry z desky Freonrap a dá nám ochutnat z připravovaného alba. V Havířově hrají poprvé. Kdo zná jejich koncerty, ví, že show je zaručena. Připočti si party playing 4 DJs – Česki, Necroz, Vencza a Burcho a vyjde ti večer, který rozhodně stojí za to nepromeškat. Navíc, když je vstupné pouhých 40 Kč.

Bavíme-li se o vstupném, je na místě zmínit se o soutěži, která probíhá od dnešního dne do čtvrtku 14. ledna do 20.00 hodin. O co jde? Ti dva z vás, kteří mi napíší nejzajímavější téma pro MCz do freestyle battlu, vyhrají vstup na akci grátis + vinyl IdeaFatte, který předáme na akci. Své témata posílejte na email khomator@seznam.cz – do předmětu mailu napište freeztime – soutez.

Dnes večer bude na Rádiu Heax vysílán pravidelný pořad Hip Hop Factory, ve kterém se o této akci budeme bavit a zasoutěžíme si také o nějaký ten lupen. Poslouchejte od 19.00 do 21.00 hodin. Buď na 93.7 FM, nebo streamově na www.helax.cz.

Line-up

Večer to bude členitý a programově nadupaný, je proto třeba si říci, v kolik hodin se co bude dít, abyste náhodou něco neprošvihli. Samozřejmě s tolerancí plus mínus patnáct minut. Pro MCz: Vzhledem k brzkému začátku 1. kola (20.30) je potřeba býti vklubu nejpozději 20:20.

20.00 – otevření klubu
20.30 – 21.00 –1. kolo battlu – rozstřel -nejslabší máte padáky
21.20 – 21.50 – 2. kolo battlu – (osmifinále) 8×8
22.10 – 22.40 – 3. kolo battlu – (čtvtfinále) 4×4
23.00 – 23.20 – 4. kolo battlu – (semifinále) 2×2
23.30 – 23.50 – live show SAFARI (Ostrava)
00.00 – finále + rozdání cen
00.20 – 04.30 – párty

Mezi jednotlivými koly battlu budou samozřejmě DJss rozbíjet parket hudbou, kterou máte rádi.

Navigace

Klub Stodola se nachází v suterénu budovy známé jako Nelli. Ta se nachází na ulici Na Nábřeží 1459/8, cca kilometr od autobusového nádráží. Pokud pojedete autobusem z vlakového nádraží, jeďte busem číslo 416, nebo 404. Vystupte na zastávce Havířov – Střed. Na mapě je naznačená cesta od zastávky ke klubu. Detailní mapa cesty od zastávky Havířov – střed na stažení zde. Pro internetovou navigacy jděte na www.mapy.cz a zadejte Havířov, Na Nábřeží 1459/8.

Věřím, že všechny informace byly uvedeny na pravou míru a všichni dorazíte včas. Párty je připravena, věříme, že vy také a tenhle mejdan si užijeme na sto procent. Takže v sobotu 16. ledna 2010 v Havířově, partyjo!

Tagy: Freeztime, freestyle battle, Safari, Freonrap, Stodola Havířov

Rubrika: Články, 12. ledna 2010, KhomathorKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama