METANCITY – nejen Hip hop

M.O.P. živě v Praze, to je nejen Ante Up, Cold As Ice či How About Some Hardcore!

Velký den se blíží! Kardinál Vlk varuje všechny lidi dobré vůle: 18. února 2010 se vyhněte místu známému jako klub Lávka a radši vůbec nevycházejte ze svých obydlí. Země se bude otřásat, tabulky oken se roztříští a i zem pod Vašima nohama bude praskat! Do Prahy totiž přijede těžkotonážní hardcore v podání dvojice Lil´ Fame a Billy Danze aka M.O.P.! Rap z kategorie „G“ a s tvrdostí ryzího diamantu se bude ozívat z pražského klubu Lávka. Hymny jako Ante Up, Cold As Ice nebo How About Some Hardcore budou otřásat celou Prahou!

Lil´ Fame a Billy Danze jsou dva gangstas pocházející z Brooklynu, kde byli členy gangu jménem Mash Out Posse (M.O.P.), který šéfoval Lil´ Famův bráchá Big Mal. Po jeho smrti přestali Lil´ Fame a Billy Danze střílet fízly a pořádně se zakousli do dělání muziky.

První kompilace jim vyšla v roce 1992 pod názvem The Hill That's Real a debutovali o rok později s bombou How About Some Hardcore, která se dostala na soundtrack k filmu House Party 3. Následně dvojici výcházejí alba To The Death, Firing Squad, First Family 4 Life a konečně i Warriorz, které obsahuje pecky Ante Up a Cold As Ice a právě hlavně díky tomuto albu se M.O.P. navždy vyšplhali na hiphopový Olymp.

Po roce od vydání alba Warriorz, tedy v roce 2001, výchazí veleúspěšný remix skladby Ante Up s hosty: Busta Rhymes, Remy Martin a Teflon. Od roku 2003 vydávají M.O.P. pod labelem G-Unit a spolupracují s největšímy jmény scény. Jako zatím poslední album M.O.P. vyšlo v roce 2009 pod názvem Foundation a kromě Lil´ Fama a Billyho Danze obsahuje jména jako: DJ Premier, Statik Selektah, The Alchemist, Heltah Skeltah, Busta Rhymes, Redman, Styles P, Beanie Sigel a Jadakiss.

Takže 18. února v pražském klubu Lávka těžkotonážní hardcore M.O.P.! Co je víc..? Vůbec nic!!! Vstupenky kupujte za 490 Kč v předprodeji do konce ledna, pak za 590 Kč a na místě to bude ještě o kilo dražší. Těpic.

Tagy: MOP, M.O.P. Mash Out Posse, Lávka Praha, Ante Up, Cold As Ice, How About Some Hardcore, Fame, Billy Danze

Rubrika: Články, 8. ledna 2010, AbedKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama