METANCITY – nejen Hip hop

Queens Style Zone: Do třetice s pouličním tancem, tedy 90s hip-hop, house a funky

Třetí pokračování street dance battlu s názvem Queens Style Zone pomalu klepe na dveře. Už 16. ledna 2010 se do ostravského klubu Marley na výstavišti Černá louka opět sjedou tanečníci z celé republiky, ale i hosté ze Slovenska, aby poměřili své síly v battlech house dance 2vs2, popping 1vs1 a new jack swing (resp. hype) 1vs1.

Kromě toho se ale můžete těšit také na vogueing jam, který do programu přibyl na četná přání po obrovském úspěchu vůbec prvního wack/vogue battlu, který proběhl na druhém pokračování akce v listopadu 2009. A aby toho nebylo málo, představí se také dva nejlepší tanečníci (resp. nejlepší tanečník a nejlepší tanečnice) online street dance battlu s názvem Show Online Skills 2: Shakk.cz battle. Ten probíhal během uplynulých pěti měsíců na street dance portálu Hiphopdance.cz.

Nudit se tedy opravdu nebudete, organizátoři mají připraveno programu plno až na půdu. A to doslova. V druhém patře klubu bude totiž premiérově otevřená druhá stage, tzv. chillroom. O vaši zábavu se tam postarají Eklektik Fluidum (Bastill Beat), Subject Lost (DCF), Nexis a Azashaq. Pokud si tedy budete chtít na chvíli odpočinout od tancování, chillroom je ideální prostor pro vás.

Queens Style Zone 3 tedy nabídne program pro milovníky hip hopu, house music i funk music, ale především pro fanoušky pouličního tance. A nezapomeňte, že tato, byť zatím nevelká, série akcí se může již od svého premiérového vydání pyšnit jedinečnou atmosférou. Pokud se chcete opět dobře pobavit a shlédnout skvělé taneční výkony, na třetí lednovou sobotu si rozhodně nic jiného neplánujte. Street dance battle Queens Style Zone 3, který podporuje hip hop shop Queens.cz, odstartuje v ostravském klubu Marley v sobotu 16. ledna 2010 úderem páté hodiny odpolední. Finále nejlepších tanečníků jsou plánována kolem desáté večerní, potom už své pohybové umění budou moci předvést i diváci na tradiční after party.

Jak se zaregistrovat na battle?

Pokud chcete poměřit své síly s ostatními tanečníky, můžete se až do 13. ledna 2010 přihlásit na některou z uvedených kategorií:

house dance battle 2 vs 2
popping battle 1 vs 1
new jack swing battle 1 vs 1
vogueing jam

Registrační formulář najdete, stejně jako kompletní informace o akci, na webu http://stylezone.hiphopdance.cz … Přihlášeni jsou zatím tanečníci reprezentující Ostravu, Opavu, Karvinou, Nový Jičín, Olomouc, Přerov, Vyškov, Brno, Českou Třebovou, Pardubice, Prahu, Karlovy Vary, Bratislavu nebo Prešov.

Videa z Queens Style Zone 2 (7.11.2009):

finále hip hop Alina & Tereza (High Edition) vs. Adam & LayDee (Alyaschca Crew)
finále house dance Míra (High Edition) vs. Adam (Alyaschca Crew):
finále wack/vogue Tomáš (Dance 2XS) vs. Tamara (High Edition)
exhibice poroty (Hanka, High Edition,& Tess, Beat Up)

Tagy: Queens Style Zone 3, Marley, hip hop dance, street dance, funky, house, vogue

Rubrika: Články, 6. ledna 2010, DejvKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama