METANCITY – nejen Hip hop

Freeztime: Nový rok volá po pořádné kalbě, doraž na freestyle battle se Safari

Máme rok 2010 a myslím si, že nejlepší bude do něj vstoupit pořádnou kalbou. Jsem tedy moc rád, že vám mohu oznámit, že 16. ledna bude klub Stodola v Havířově hostit celomoravský freestyle battle. Akce s názvem Freeztime je volným pokračováním loňského Kingshit Freestyle Battlu, kterého se zůčastnilo přes dvě desítky rappaz. Druhý díl je za dveřma, pojďme si tedy říct co vše je pro vás v tenhle bohatý večer připraveno.

Freestyle battle bude hlavní náplní večera. Na vítěze klání čeká pamětní pohár a cena vhodnotě 4000 Kč, kterou věnuje obchod Shoperman z Havířova. S prázdnou neodejdou ani freestylers umístění na druhém a třetím místě.Pro co největší objektivnost souboje je samozřejmě potřeba poroty. Ta se bude skládat z několika osobností našeho regionu, kteří mají dlouholetou zkušenost na poli rapu. Jako speciálníhost zasedne v porotě i jeden z prvních MCz v Ostravě, oldschooler Itman z freestyové formace 0V Gangstaz. Když OV Gangsta, nemůže chybět ani druhý člen – G Money.

Battle bude rozdělen do několika kol a soutěžícím nedáme nic zdarma, hehe. Můžete se těšit. A co víc – můžete taky přispět svou trochou do mlýna. Svá témata na freestyle posílejte na mail khomator@seznam.cz a do předmětu napište freeztime. Nejlepší témata pak použijeme a uvidíme jak si s nimi MCz poradí. Na uvedeném emailu se také mohou registrovat MCz kteří se chtějí zůčastnit. Registrovat se můžete do 16. ledna. Pozor však – kapacita battlu je dvacet lidí.

Dalším bodem programu je live show v podání kapely Safari z Ostravy. Těšit se můžete na pár tracků z jejich desky Freonrap a možná se dočkáme i ochutnávky z nového materiálu, který kluci připravují pro novou desku.

Těšit se můžete taky na soutěže, kterých se může zůčastnit kdokoliv, kdo klub v daný večer navštíví. K tomu všemu budou hrát DJs Necro (Ostrava), Česki (Ostrava), Vencza (Havířov) a Burcho (Frýdek). Celý večer bude moderovat Khomator.

Program je jasný, zbývá jen dodat, že startujeme ve 20.00 hodin a vstup je pro všechny pouze 40 Kč. Na barech jsou připraveny akce, plno pití a v klubové hot-dogárně si můžete dát dobrot, co hrdlo ráčí. Takže nezapomeňte v kalendáři zakroužkovat sobotu 16. 1. 2010.

Tagy: Freeztime, Stodola, freestyle battle, Safari, Necro, Česki, Vencza

Rubrika: Články, 31. prosince 2009, KhomathorKomentáře

19.38 - 31. prosince 2009

 

Konečně pořádný plakát ku*va :-)


14.22 - 1. ledna 2010

 

souhlas.. plakát je good… a párty taky slibná.....


23.29 - 1. ledna 2010

 

hlavně itman back from the grave :)


11.17 - 4. ledna 2010

 

„back from grave“ :))) Jasně, Iťáka si nenechám ujít a kvůli němu snad i dorazím :)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama