METANCITY – nejen Hip hop

DJ Wich & Hi-Def zavírají roztrhnutý pytel s deskami, závěr roku 2009 patří Human Writes

Pozdě, ale přece. V tomto případě by možná lépe odpovídalo: lepší, nežli vůbec. S vydáním debutové desky amerického rappera Hi-Defa v exkluzivní spolupráci s DJ Wichem se to totiž mělo všelijak. Dokonce i vznikla speciální skupina na Facebooku, aby se nejednalo jen o internetový release, aby si zkrátka své užili i milovníci trhání fólií a čichání k bookletu.

S největší pravděpodobností poslední „domácí“ hiphopová deska roku 2009 se jmenuje Human Writes. Rap Hi-Def a dále na vokálu hosté jako Rasco a Gigi Garbor. O produkci se postaral DJ Wich, pouze jedním beatem, a to ještě remixem, přispěl Mad Skill.

Album Human Writes obsahuje celkem deset skladeb, včetně zmiňovaného remixu. Wich se internetového sdílení muziky nebojí, natož aby se mu bránil, a tak si po již slyšených záležitostech jako In My Life a I'm Comin' Home můžete vyposlechnout další skladby z Human Writes. Stačí zavítat na Wichův Youtube Channel.

Tracklist Human Writes kontrolujte níže, stejně jako i cover. A mimochodem, album seženete v Queensu za libových 120 Kč!

Tracklist:

01. Ready
02. It’s All Up To You (Take My Hand)
03. Look Up In The Sky
04. Another Chance feat. Gigi Garbor
05. In My Life
06. I’m Comin’ Home
07. Somebody Else feat. Rasco
08. I’m A Robot
09. Let Me Hear You Say It
10. In My Life (Mad Skill Remix)

Tagy: Hi-Def, DJ Wich, Wich, Human Writes, Rasco, Mad Skill, In My Life, I'm Comin' Home

Rubrika: Články, 28. prosince 2009, RavenakKomentáře

11.10 - 29. prosince 2009

super booklet  


12.49 - 29. prosince 2009

:)))))  

tak to je teda mazec.Nevím jake jsou ty další věci(a ani vědět nebudu),ale tu co ma na svem Youtube je nejlepší věc jakou jsem od něj slyšel:)))))


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama