METANCITY – nejen Hip hop

Hip Hop Factory přivítá dnes Davida Steela a DTonata, dorazí i speciální host?

Hip Hop Factory jsme naposledy zmiňovali v souvislosti s hiphopovou vánoční party v ostravském Marley a hned tady máme další neméně zajímavou událost. Dnešního večera totiž do pořadu Hip Hop Factory na Rádiu Helax dorazí známá dvojice – David Steel a DTonate.

Prvně jmenovaný má za sebou poměrně krátkou kariéru, kterou se nicméně snaží kompenzovat životními zkušenostmi. Rapovat začal ve vězení, dnes má slušně rozjetý byznys, debut Bumerang na kontě a permanentku do posilovny. Je to ale opravdu vše, co chce fanoušek rapu vědět? Čím že si to vlastně David Steel prošel, že to opravdu stojí za naši pozornost? Pravděpodobně se dozvíme dnes od 19.00 hodin na Helaxu.

Druhá postava večerního vysílání je olomoucký producent DTonate, jenž spojil síly nejen s Dudley Perkinsem a MED, ale také v poslední době například s Pio Squad, Tafrob anebo právě Davidem Steelem. Zároveň DTonate šéfuje labelu Blind Deaf, kde vyšla Tafrobova druhá deska Sup a kde to zase poměrně žije. Co ho vedlo ke spolupráci s Davidem Steelem, co si myslí o Tafrobovi a jaké jsou jeho další plány? Poslouchejte Hip Hop Factory, možná i na to dojde řeč.

Od tvůrce pořadu G-Moneyho jsme dostali informaci, že na místo by podle všeho měl dorazit jistý speciální host, jehož jméno sice neprozradíme, ale napovíme, že dnešního večera na severní Moravě koncertuje. Tak to znělo, tak vám to předáváme. Užívejte poslední dny roku 2009!

www.blinddeaf.cz

Tagy: Hip Hop Factory, G-Money, David Steel, DTonate, Bumerang

Rubrika: Tipy, 29. prosince 2009, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama