METANCITY – nejen Hip hop

Rytmus Král Tour a hosté ve Stounu, taky Kontrafakt, Jay Diesel, David Steel a další

Hudební klub Stoun se v úterý 29. prosince stane další z mnoha zastávek monstrózní akce, nazvané Rytmus Král Tour a hosté. Hlavní postavou vystoupení bude slovenský rapper Rytmus, protagonista populární hiphopové formace Kontrafakt. Ta jej doprovází na celém turné, které bylo zorganizováno na podporu nového alba Rytmuse, nazvaného skromně Král. Na koncertě mu záda budou krýt neopomenutelní Ego a Anys, jakož i další hosté.

„Celou akci rozjedou frýdeckomístečtí Špatnej zvuk a také místní rapper Janys , který není nikdo jiný než bratr DJe Bjaleho. Doufám, že v tak nabitém večeru vyjde řada i na rezidentní DJ’s Stounu,“ říká dramaturg Stounu Kamil Rudolf. Dále vystoupí Jay Diesel s novými tracky, David Steel se svou aktuální deskou Bumerang, která bude volně k dostání, a El Nino s plně nabitou show Anticrist. Zahrají také DJ's Detroit a Zato.

Během koncertu si budou návštěvníci moci zahrát si o věcné ceny v hodnotě 15 000 Kč a slevenky přímo na pódiu, vyhrát hodinky a slevenky Storm, získat nějaký kus oblečení třeba 69, Skateshopu, Gangstastaru nebo mikinu Nugget, nebo zhlédnout speciální projekční show, dostat podpis přímo od svého oblíbeného interpreta, či poslechnout speciální DJ show case nebo beatbox od Z´Mana.

„Celý projekt odstartoval 17. října, a to v Táboře v klubu Mileniu, poslední vystoupení Rytmus Král Tour se uskuteční 19. února 2010 v Praze,“ doplňuje Kamil Rudolf a uzavírá: „nová deska Rytmuse je dost dobrá a věřím, že se můžeme těšit na skvělou show.“

Vstupenky na tuto akci v ceně 150 Kč jsou k dostání v předprodeji v Beskydském informačním centru na Zámeckém náměstí ve Frýdku a na Náměstí Svobody v Místku. Dále se vstupenky prodávají v Ostravě ve Skate Shopu Titty Twister na Nádražní ulici 29 a ve Stounu ve dnech, které jsou uvedeny v programu a to od 18 hodin. Ti, kteří to nestihnou, si budou muset na místě nějakých 20 až 30 Kč připlatit.

www.stoun.cz

Tagy: Rytmus, Rytmus Král Tour, Král, Kontrafakt, Ego, Jay Diesel, David Steel, Stoun

Rubrika: Články, 22. prosince 2009, StounKomentáře

07.14 - 23. prosince 2009

:)  

150 jo?I v Ch­otěbuzi by za tak málo žadná děvka nešla.


09.04 - 23. prosince 2009

V lednu to samé v Marley… pro ostravaky:)  


11.06 - 23. prosince 2009

lačes  

těším se rytmus je dobry jak cyp


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama