METANCITY – nejen Hip hop

H.I.R.S. Skład vydají své první album v lednu, Repromanifest bude mít nový přírůstek

Zbixon a Vers, dvojka, kterou znáte pod jménem HIRS Skład, začátkem roku vydá svou první desku. Po sólu Zbixona, o kterém jsem psal zde, přichází společná placka obou kluků, která se bude jmenovat HIRS Skład – Na kablach, podwórko demo frajda.

V názvu je uvedeno slovo demo, ale těžko říct, co lze v dnešní době za něj považovat, to ovšem není podstatné. Důležité je to, že deska bude mít devět tracků a vyjde na domácím severomoravském rodinném labelu Repromanifest. Těšit se můžete taky na to, že deska bude k dostání grátis!

Zbix a Vers, žádní hosté, čistý crew produkt. O skreče se postaral DJ Milk z Českého Těšína, který kluky doprovází i na koncertech. Produkci si vzali na paškál Kenny Rough (BPM – Liberec), Fosko (Orlová), Expe (Poland).

Deska se nahrávala ve studiu Digaz v Karviné a v současnosti se nachází ve fázi masteringu. V lednu se ozveme s detailním infem o tracích, pustíme si nějaký singl atd. Prozatím se můžete naladit minivideo promem ze zkušebny, které najdete na Youtube.

http://www.myspace.com/cnhirs

Tagy: Hirs skład, vers, zbixon, repromanifest, Na kablach, podwórko demo frajda

Rubrika: Články, 21. prosince 2009, KhomathorKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama