METANCITY – nejen Hip hop

IdeaFatte rozdávájí nové skladby, oslav Vánoce s IdeaFatte a Famoz Undermazz

Komu se nelení, tomu se Fatte. Tuto hlášku jsem si nemohl než vypůjčit z průvodního emailu od skupiny IdeaFatte, která se rozhodla, že konečně prolomí ticho od zveřejnění svého podcastu svou aktuální tvorbou. A nejedná se, jak uvidíte podrobněji níže, pouze o záležitosti kapely, ale právě také o sólové kapry producentského esa se jménem Fatte.

Je to stíhač, kterému jsou konkrétní vody malé, takže se můžete těšit na zbrusu starý instrumentální projekt Famoz Undermazz. Více viz přiložené popisky.

První singl ze třetí studiové desky Doma, která vyjde v lednu 2010, se jmenuje Bude hůř (stahuj). O generačních pubertálních problémech i o problémech českých skupin (nejen rapových). Beat, cuty i scratche dělal Fatte a na textu opět nikdo nesekundoval. Příjemný poslech a snad příjemné naladění na naši desku.

Fatte je pořád zavřený ve studiu Včera večer a dělá. Dělá buď na IF, nebo na svých projektech. Jedním z nich je zmiňovaný Famoz Undermazz, starší minimálně jednou tolik než IF. První věcí je elektronická City in the snow, druhou věcí je naopak pomalá, hiphopová Organ. Příjemný poslech (zde).

http://www.ideafatte.cz

Tagy: IdeaFatte, Fatte, Idea, Bude hůř, Doma, Cali Agents, Rasco, Go Get It!, Famoz Undermazz

Rubrika: Články, 19. prosince 2009, RavenakKomentáře

23.34 - 20. prosince 2009

muzic  

no to je muzika…


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama