METANCITY – nejen Hip hop

Adyos přichází s avizovaným mixtapem Králik vás miluje, stáhni si to zcela hned

Mixtape Králík vás miluje, očekávaný i nečekaný, vychází ven pod Azurit Kingdom jako druhý mixtape a odstartuje vlnu desek, které se v Ostravě připravují. Adyos nahrál mixtape plný autorské muziky, většinou z produkce Cubyho, mimo něj Vynica, všem známého DJe Fattea, který má na svědomí dva tracky, a dvorního DJe Bussyho. Mezi hosty na mikrofonu je to král českého freestylu, nikdo jiný než brněnský sup Tafrob, a to na prvním singlu Bulvár produkovaný Vynicem a skrečovaný DJ Bussym, dále Sergei Barracuda, Mord, zpěvačka Naila a De Puta MadrePio Squad.

Tihle všichni mají kromě hostování na mixtapu společné jedno, a to neobvyklý a zajímavý hlas. V režii Bussyho je i mix, který podrthl svými skillz a připravil ve studiu BussynessLand v Ostravě. Rap se nahrával kromě tří akapel a hostů v nahrávacím studiu Českého rozhlasu, a to kvůli jeho zvukově-technickému zázemí. Finální sound celé desky je společnou prací AK, vedený soundmasterem Bussym právě v jeho studiu. Mixtape je věnovaný městu, lidem, lidským životům, příběhům, charakterům, sociální situaci, odrazům doby v zrcadle, hudbě, pravdě a lži a zábavě bez zábran. Tím vším je deska charakterizovaná, přiznává vlivy elektro a newschool.

Desku je možné si zdarma stáhnout zde, a právě proto je věnována také fanouškům, a všem lidem, kteří nekupují originál. Těm, kteří originál kupují a podporují své interprety, je třeba říct, že fyzicky bude možné mixtape sehnat na CD, a to u všech sponzorů a většiny mediálních partnerů zdarma, ve friendly shopech, ve studiu Bussynessland a u všech lidí z AK. CD je lisované v limitovaném nákladu, cover a booklet realizoval po několika neúspěšných spolupracích nakonec sám Cuby, foto k němu a promofoto nafotil fotograf známého jména Jaro Vacek. Mixtape je podporován rádiem Helax 93.7 FM, kde budou ke slyšení singly, a v pořadu Hip Hop Factory se dozvíte vše potřebné, a to přímo od Adyose, DJe BussyhoCubyho.

K tomu všemu v úterý 15. prosince na Óčku uvidíš Adyose, S. Barracudu, Cubyho a DJe Bussyho live v pořadu 5. element a později najdeš záznam na netu. Sérii několika koncertů odstartuje v pátek 25. prosince doma v Ostravě v klubu Marley na společné akci Queens Shop a Helax Santa Klaus in da House, kde zahrajou kapely Moja reč, IdeaFatte a Tafrob s DJs jako Maztah, Fatte a Bussy. Další koncerty následují v lednu ve Zlíně, v únoru v Havířově a následně v dalších městech. Věškeré koncertní info je k nalezení na netu, na hudebních profilech myspace, bandzone, facebook, a na webu www.azurit.cz, kde najdete ke stažení mixtape, věškeré předchozí desky AK, kontakty pro booking a další.

Adyos – Králik vás miluje

Velký Azurit Tě vidí a miluje.

www.azurit.cz

Tagy: Adyoz, Králík vás miluje, Cuby, DJ Bussy, Bussynessland, Azurit Kingdom

Rubrika: Články, 14. prosince 2009, Azurit KingdomKomentáře

23.38 - 14. prosince 2009

pozooor! chvaalim  

docela poslouchatelne­e!!!nektere trecky bych nazval i peckami:)jinak instra docela monotoní..a ta tlačena asidrsnacka flou to mi semtam rve uši…to vše:) kuji asi za 2 pecičky:) pic


10.16 - 20. prosince 2009

Lukash  

…zkus kritizovat tvorbou…kecat umi kazdy…


16.41 - 22. prosince 2009

 

…zkus příjmout jiný názor…radit umí každý…


13.51 - 23. prosince 2009

inak  

prezentace nazoru dle mne vypada jinak…radoby nazor od lukashe mi prijde spis jako drsnacke kecy stylu dubina = nejvetsi drsnak chodici stale s matkou na nakupy a drzic se s ni za rucicku…fetovat uz neni v mode kluci…:)


09.38 - 24. prosince 2009

Gdosi  

nezmiňoval jsem se o tom zda je názor kvalitní, či je to blbost…jen jsem reagoval na to, že člověku se něco nelíbí a hned by měl udělat něco lepšího, ukázat se, že je lepší než to, co kritizuje…nevím co máš s fetem ty, ale mne do toho nezahrnuj…děkuji…


17.33 - 26. prosince 2009

co ti jebe…?  

na xchatu si s tebou nikdo nepíše? myslím že tady je tema jasne…MIXTAPE!!! a ty tu chceš štourat do dubiny a do me?…že nevychazíš s matkou a nerozumíš musice nas nezajima ale nepropaluj na netu že maš hadry z trznice.) čau nick name


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama