METANCITY – nejen Hip hop

U-Cee prezentuje nový reggae hit No Ifs No Maybes, stáhni si ho a užívej

U-Cee je zpěvák německých Royal Family, který aktuálně částečně žije na pražských Vinohradech. Začátkem prosince vydal ve spolupráci s United Flavour, WaddUp Sound, Roots Survival a JahMusic zbrusu nový singl No Ifs No Maybes. Česko-německá spolupráce tak nabírá další ambiciozní obrátky.

Základ songu je sice v reggae, ale věříme, že ta pecka ma hitové ambice i za hranicema žánrových škatulek domácích fans. Track byl mixován na pražském Jižáku, masivní mastering proběhl v renomovaném francouzském studiu, kde masterují i ty největší stars.

U-Ceeho jste už možná viděli a slyšeli na reggae stage Hip Hop Kempu nebo jste asi zaznamenali jeho mocný featuring na koncertech United Flavour nebo v singlu Banike od Henryho D, na který mimochodem právě vzniká videoklip.

Nejbližší live showcase Čechach máte možnost vidět a slyšet v Klánovicích u Prahy, kde s ním po boku vystoupí i jeho parťák Puppa Condor z Berlína. Navíc tam své tunes představí i rozjetý hlas českého dancehallu Mr. Cocoman a Admirál Kolíbal.

Checkuj partylist a stahuj zdarma No Ifs No Maybes na U-Cee.de nebo Myspace.

Tagy: U-Cee, No Ifs No Maybes, reggae, United Flavour, Henry D

Rubrika: Články, 12. prosince 2009, LomeshKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama