METANCITY – nejen Hip hop

Inside kru se hlásí opět s novou deskou, poslouchej ukázky z dvojky Slyšíš dobře!?

Po posledním oficiálním releasu Inside – Inside mixtape -, který vyšel v létě roku 2008, přichází Inside s informacemi o novém, již druhém studiovém albu, které ponese název Slyšíš dobře!?.

Příprava alba je ve finální fázi, takže se již čeká jen na poslední hosty, poté bude deska předána na master a její vydání je plánováno na začátek roku 2010. Z již jistých hostů můžeme zmínit Regieho Rapla a DJe Fluxe (Zeměvzduch, ČB), iCON The Mic King (USA), DJ Negative a Škugy. Album se nahrávalo v SAXově studiu Dick'n'Roll a o produkci na celém albu se postarali SAX a Trusty, který má na svědomí i cuts.

Jako ochutnávku z tohoto alba nyní poskytujeme volně ke stažení dva tracky: Exekutor (prod. SAX a Trusty) a Ego (prod. SAX). Minulou neděli byl natočen k desce pilotní klip, jehož realizaci má na starosti David Chvátal a v současnosti se nachází ve střihové fázi.

Tracky jsou ke stažení zde. Rovněž se dají poslechnout na youtube tady a tady. Více informací o kapele Insidekru.com.

Tagy: inside kru, Slyšíš dobře?, exekutor, SAX, Trusty

Rubrika: Články, 3. prosince 2009, IKKomentáře

12.18 - 7. prosince 2009

 

stale ten staryy znamyy nezabavny rap a flou


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama