METANCITY – nejen Hip hop

IdeaFatte jsou zpět, stahuj podcast a čekej nové album Doma v prosinci či v lednu

Navrátivší zlínští rodácí IdeaFatte se po časech, kdy o nich nebylo až na velmi nepatrné výjimky slyšet, pustili do éteru svůj první podcast ze studia, ve kterém posluchače seznamují s historií jejich nové desky, která už je prakticky hotova a jen se čeká na upřesnění data vydání.

V pořadí třetí album skupiny IdeaFatte se bude jmenovat Doma a vyjde v prosinci, potažmo lednu podle toho, jak okolnosti doprovázející výrobu desky budou příznivé. Abychom zbytečně neopakovali to, co si ostatně sami můžete poslechnout, pokračovat budu už jen velmi stručně.

V podcastu se dále dozvíte, jak bude celá deska vypadat, proč dostala takový název, jaký má, a samozřejmě dojde i na ukázky jednotlivých skladeb, se kterými vás seznámí protagonisté jak z hudební, tak textové stránky věci. Tematicky by album Doma mělo být spíše pomalejšího rázu, ale fanoušci pochopitelně nepřijdou ani o rychlejší záležitosti, které tak nápadně zdobily jejich předcházející počin Mezitím. Texty sice povrchové, nikoli však povrchní.

První podcast ze studia IdeaFatte stahujte zde.

http://www.ideafatte.cz

Tagy: IdeaFatte, Pojď krást podcast, Doma, Idea, Fatte

Rubrika: Články, 1. prosince 2009, RavenakKomentáře

20.56 - 6. prosince 2009

 

konečně


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama