METANCITY – nejen Hip hop

Kato Kahra vydává své nové album One Music, to je skvělý vánoční dárek pro vás

Nezávislá hudební formace Kato Kahra, mixující prvky etna a elektroniky, v těchto dnech vydává své druhé album s názvem One Music. Hudebně album navazuje na předchozí počin Kora, avšak nabízí ještě pestřejší a muzikálnější nádech, neboť na celé desce se kromě stálých členů a producentů Tomáše Hradce z Liberce a frýdecko-místeckého Kamila Kavečky nepřímo podílelo i několik zajímavých hostů.

Pevným pilířem této desky se opět stala Jitka Charvátová, která se po odchodu ze skupiny Skyline vydala na sólovou dráhu. Společně s ní je na novém albu možnost slyšet i hlas držitelky platinové desky a bývalé modelky Ivy Frühlingové. Neméně zajímavý projev nabízejí zkušená textařka a zpěvačka Pavla Milcová či Markéta Poláková. Velkým překvapením se stala exotická zahraniční sestava, kterou producenti oslovili ke spolupráci. Na desce se tedy setkáme např. s japonskou zpěvačkou a DJkou Hideyo Blackmoon či africkou zpěvačkou a herečkou Soniou Aimy.

Také po instrumentální stránce doznala deska výrazných změn, neboť si producenti nenechali jednotlivé party pouze pro sebe, ale přizvali i další muzikanty. Kostas Trikalis (oud, trouzars, cumbus), Blue Christal (flétna), Lukáš Rufer (basa, elektrická kytara). Tímto způsobem se jim dozajisté podařilo namíchat zajímavý koktejl folklórních tónů, pro naši zemi netypických a nevšedních.

Nové album je dostupné na webu www.katokahra.com a začátkem příštího roku jej bude možné zakoupit i v obchodech s digitální hudbou, jako jsou iTunes, Napster, Amazon apod. Ti, co mají o album zájem, ale nechtějí za něj platit, mají možnost stát se fanouškem Kato Kahra na Facebooku a celé album obdrží během Vánoc jako dárek.

Tracklist:

01. Afrika Mwen
02. Kotodama (Japan)
03. Calcutta
04. See Ma Melody
05. Insalave
06. Flute Ornament
07. Dark and Sweet
08. Dreamin
09. Chill and Believe
10. Pop Poet
11. Tabla
12. Your Face (Hong Kong)
13. Still Alive

http://www.katokahra.com

Tagy: Kato Kahra, One Music, Kora, Blue Christal, Jitka Charvátová, Iva Frühlingová, Sonia Aimy, Kamil Kavečka, Hideyo Blackmoon, Tomáš Hradec

Rubrika: Články, 28. listopadu 2009, Kato KahraKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama