METANCITY – nejen Hip hop

DJ Ramel se uvádí tematickým mixtapem, zažij Návrat do budoucnosti hned teď!

Poměrně dlouho jsme se na Metancity nevěnovali žádnému klasickému boombapu, což hodláme právě nyní napravit. Do redakce nám přišel email od budějovického DJ a dříve samozřejmě rappera Ramela, který má za sebou působení v uskupeních jako legendární Justitia a Index, se kterým několikrát navštívil také severní Moravu. V současnosti se Ramel už věnuje pouze DJingu, a to jak na parties, tak coby koncertní DJ Dezrechts.

Emailem nás Ramel informoval o svém aktuálním mixtapu Návrat do budoucnosti. Kdo od tak nápaditého názvu čeká něco více, než je pouhá selekce aktuálních hitparádových hitů, ten rozhodně nemíří vedle. Jak Ramel sám píše, mixtape odpovídá tradičnímu boombap soundu z devadesátých let, nicméně nejstarší skladba zde pochází z roku 2005. Pokud si tedy potrpíte na klasičtější věci, mixtape Návrat do budoucnosti vám zaručeně padne do noty.

K playlistu bych jen dodal, že můžete očekávat jména veteránů jako Group Home či El Da Sensei, ovšem nechybí ani nové tváře jako Snowgoons, U-N-I, Termanology či Reks. Intro obstaral Pablo Diablo spolu se Zeměvzduch, outro si vzal na paškál Coco Jambo. A protože by mělo o muziku jít vždy až na první místě a DJ Ramel není žádná držgrešle, můžete si jej přirozeně stáhnout zcela zdarma. Link hledejte zde.

Tagy: DJ Ramel, Návrat do budoucnosti mixtape, boombap, hip hop, Dezrechts

Rubrika: Tipy, 27. listopadu 2009, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama