METANCITY – nejen Hip hop

U-Cee konečně s prvním singlem, křest v Crossu ve čtvrtek a preview už dnes!

Zima se blíží, je čas reggaenerovat! U-Cee je i v Čechách dobře známý zpěvák německého soundystému Mortal Kombat a hlavně reggae kapely Royal Family, která přes deset let vystupovala pod jménem King Banana. Minulý rok se ale U-Cee částečně přestěhoval do Prahy, která mu učarovala, aby tu připravil materiál na nové album, díky kterému dozrál čas na změnu názvu kapely na U-Cee & Royal Family.

V Praze také více rozvinul spolupráci s týmem kolem United Flavour, JahMusic a studií Roots Survival a WaddUp Sound a právě stejný mezinárodní tým teď připravuje v mezinárodní koprodukci U-Ceeho debutové solo album, které vyjde v první půlce roku 2010. První teaser – mocný singl No Ifs No Maybes vychází oficiálně 26. listopadu a společně s tím připravujeme na stejný den release party v pražském Cross Clubu.

V rámci pravidelné reggae dancehallové noci Reggaenerace tam navíc vystoupí i U-Ceeho parťák El Condorsito aka Puppa Condor. Ten pochází z Chile a aktuálně žije se svou rodinou v Berlíně. Ani on ale nepřijede do Prahy z prázdnou, představí nám své nové EP Amigos, na kterém najdete duety s kámošema, jako jsou Sista Carmen, U-Cee, Mystic Dan, Soultrain, Bomba Samurai a Capt. Mazar. EP stahujte na El Condorsito Myspace.

Oba zpěváky a jejich případné další hosty bude doprovázet za gramofony zkušený francouzský selektor a producent Damalistik aka Roots Survival, který ve svém pražském studiu spolupracuje s mnoha zpěváky včetně vzácných hostů z Jamajky a dalších zemí. Reggae už dnes nezná žánrových ani regionálních hranic a proniklo do mnoha dalších stylů. Tato party by vám mohla rozšířit obzory kvalitní muziky.

Afterparty obstará Admirál KolíbalJahMusic plus Major ze slovenských WaddUp Sound a bude se hrát, dokud budete mít sílu tančit.. Audio preview singlu No Ifs No Maybes sledujte zde.

Tagy: U-Cee, No Ifs No Maybes, United Flavour, Sista Carmen, El Condorsito, Amigos

Rubrika: Tipy, 24. listopadu 2009, LomeshKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama